برنامه هک گوشی و کنترل موبایلبرنامه هک و کنترل واتساپدانلود انیمیشنردیابی کنترل گوشی تلفن همراهسامانه مراقبت از خانوادهکنترل کامل تلفن همراه همسر و فرزندانکنترل گوشی اندروید از راه دورکنترل گوشی های اندرویدی از راه دورنرم افزار ردیابی ردیاب گوشی و موبایلنرم افزار کنترل والدیننرم افزار هک گوشیهك كردن تلگرامهک اینستاگرامهک کنترل گوشی همسر و فرزندانهک و کنترل گوشی اندروید

چگونگی مراقبت و کنترل گوشی فرزندان

قطعا، استفاده از گوشی های هوشمند می تواند در کنار مفید بودن، تاثیرات مخربی بر روی فرزندان ما بگذارد. با توجه به خطراتی که آنها را در فضای مجازی تهدید می کنند، به فکر آن باشیم که کنترل گوشی فرزندان خود را به دست بگیریم تا با نظارت بر گوشی فرزندان خود آن ها را از خطرات احتمالی ایمن نگه داریم. در این مقاله چند روش برای کنترل موبایل فرزندان توضیح داده شده است.

فواید تلفن همراه هوشمند دلیل کنترل گوشی فرزندان:

تلفن همراه  می تواند به پیشرفت کودکان در درس ها یا تحقیقات علمی کمک خوبی باشد، و ذهن آن ها را در ایده پردازی و روش های آن باز می کند و نمی توان این را نادیده گرفت، که گوشی های هوشمند ابزار آموزشی ارزشمندی می باشند. علاوه بر این با استفاده از گوشی های همراه هوشمند به شبکه های اجتماعی، دسترسی پیدا می کنند ، که این شبکه های اجتماعی، در رشد اجتماعی آن ها تاثیر بسزایی دارد.

اما چرا ما باید به فکر کنترل گوشی فرزندان خود باشیم؟

اما چرا ما باید به فکر کنترل گوشی فرزندان خود باشیم؟

کنترل گوشی فرزندان برای جلوگیری از خطرات فضای مجازی:

شاید خبر هایی با موضوع سو استفاده گری مجازی زیاد شنیده باشید. در فضای مجازی افراد زیادی وجود دارند که با کلاهبرداری درآمد دارند و کم هم نیستند و تشخیص این افراد برای افراد کم و سن و سال شاید سخت باشد.

همچنین در شبکه های مجازی هیچ محدودیتی برای سرچ  محتوا های نامناسب وجود ندارد، پس قطعا ذهن ما درگیر این خواهد شد که فرزندان ما ممکن است ، خطراتی آنها را در فضای مجازی تهدید کند و ما با کنترل گوشی فرزندانمان از آن ها در برابر این تهدیدها مراقبت می کنیم. پس تنها دلیل ما برای کنترل گوشی فرزندانمان، مراقبت از آن ها می باشد.

کنترل گوشی فرزندان برای جلوگیری از خطرات فضای مجازی:

کنترل گوشی فرزندان برای جلوگیری از زورگویی های مجازی

در زمان های گذشته زورگویی در مدرسه یا در هنگام خروج از مدرسه توسط برخی افراد برای کودکان مزاحمت ایجاد می کرد و  باعث ترس کودکان می شد. امروزه با وجود، هر اتفاقی ممکن است ، برای فرزندان ما بیفتد. حتی این مزاحمت ها ممکن است در همین شبکه های اجتماعی صورت گیرد. این زورگویی ها باعث ایجاد ترس و از بین بردن اعتماد به نفس فرزندانتان می شود.باعث می شود فرزند شما از جمع دوستان خود دوری کند و به یک فرد آسیب پذیر تبدیل شود، پس لازم است با دیدن علائمی در فرزند خود، کنترل گوشی فرزندان خود را در دست بگیریم، تا با نظارت بر عملکرد گوشی آن ها از این خطرات احتمالی که فرزندانمان را تهدید می کند ، جلوگیری کنیم تا فضای مجازی را به جایی امن برای فرزندان دلبندمان تبدیل کنیم.

کنترل گوشی فرزندان برای جلوگیری از زورگویی های مجازی

آیا اپلیکیشنی برای کنترل گوشی می باشد؟

قطعا اپلیکیشن های مختلفی برای کنترل گوشی فرزندان وجود دارد که قابلیت های بسیار خوبی دارند. سامانه مراقبت از خانواده یک اپلیکیشنی با راه اندازی ساده، می باشد که به منظور کنترل گوشی فرزندان و کنترل از راه دور تلفن همراه برنامه ریزی شده است.

البته این نکته را بگوییم که یکی از مهم ترین قوانین سایت مقابله با هک می باشد و استفاده نادرست از این نرم افزار ها بر عهده خود کاربران است چرا که هدف ما از ساخت و ارائه این اپلیکیشن ها فقط برای والدینی می باشد که نگران فرزندان خود هستند و می خواهند با کنترل گوشی فرزندان خود از آنها مراقبت کنند.

آیا اپلیکیشنی برای کنترل گوشی می باشد؟

معرفی سامانه مراقبت از خانواده:

این نرم افزار به منظور کنترل گوشی فرزندان و خانواده برای جلوگیری از خطرات احتمالی که کانون خانواده را تهدید می کند، طراحی شده است. با این سامانه می توانید به صورت نامحسوس و مخفیانه کنترل گوشی فرزند یا سایر افراد خانواده را به دست بگیرید. این اپلیکیشین با عملکرد بسیار ساده ای که دارد، می تواند به راحتی کنترل از راه دور گوشی های هوشمند فرد دیگری را در دسترس بگیرد، فقط کافیست یک آهنگ را برای مثلا فرزندتان بفرستید و از او بخواهید که آن را دانلود کند. پس از دانلود آهنگ، سامانه کنترل گوشی بصورت مخفیانه نصب و فعال می شود. اطلاعات و عملکرد تلفن همراه پس از اتصال به اینترنت برای شما ارسال می شود.

معرفی سامانه مراقبت از خانواده:

دسترسی به پیام ها و تماس ها و شبکه های اجتماعی:

شبکه های پیام رسان و شبکه های اجتماعی مکان هایی هستند که فرزندان ما ممکن است ، مورد سو استفاده ی دیگران قرار گیرند. با این سامانه به راحتی می توانید به همه ی شبکه های اجتماعی تلفن همراه فرزندتان نظارت داشته باشید و کنترل گوشی فرزندان خود را در دست بگیرید. حتی این سامانه کنترل گوشی فرزندان و خانواده می تواند اطلاعات تماس های دریافتی ، تماس های حذف شده و محتوای تماس ها و شخص تماس گیرنده را برای شما ارسال کند.

گاهی اوقات فرزندان برای اینکه کمتر تحت کنترل خانواده باشند، از پیام رسان خود تلفن همراه استفاده می کنند، که خوشبختانه سامانه مراقبت از خانواده کنترل گوشی فرزندان اطلاعات پیام رسان را برای خانواده ارسال می کنند. حتی می توانید لیستی از اپلیکیشن های نصب شده در تلفن همراه فرزندانتان داشته باشید و حتی پست هایی که در اینستاگرام مشاهده می کند و فرزند شما چه چیزهایی در اینستاگرام سرچ می کند.

دسترسی به پیام ها و تماس ها و شبکه های اجتماعی:

ردیابی تلفن همراه:

یکی دیگر از قابلیت های این سامانه و با فعال کردن کنترل گوشی فرزندان می توانید از موقعیت مکانی لحظه به لحظه آن ها مطلع شوید. می توانید مسیر مشخصی را تعیین کنید که  اگر از آن مسیر تعیین شده خارج شد، این سامانه شما را با یک پیامک مطلع می کند. قادر خواهید بود سایر اطلاعات مانند ساعت، تاریخ، شارژ باقی مانده و… را مشاهده کنید. همچنین بدون اینکه فرزندتان متوجه شود از صفحه گوشی او اسکرین شات بگیرید و دستوراتی مانند روشن و خاموش کردن و… را به تلفن همراه او بفرستید.

معرفی نرم افزار اسپای۲۴ :

در این بخش از مقاله می خواهیم یک نرم افزار کنترل گوشی فرزندان را برای شما پدر و مادران عزیز معرفی کنیم. که آن نرم افزار اسپای۲۴ می باشد. با این نرم افزار میتوان به صورت کامل کنترل گوشی فرزندان را به دست گرفت و حتی بعضی نرم افزار ها که برای فرزندان ما نامناسب هستند را غیر فعال کرد و یا می توان سایت هایی که دارای محتوای نامناسب هستند را فیلتر کرد.

این نرم افزار را به دو صورت می توان استفاده  و نصب کرد.

معرفی نرم افزار اسپای۲۴ :

روش های نصب اسپای۲۴:

روش اول که می توانید به صورت مستقیم اپلیکیشن را بر روی تلفن همراه فرزندتان نصب کنید، که بعد کامل شدن فرایند نصب ، آیکون به صورت کامل مخفی می شود.

روش دوم به این صورت است که برنامه هک را دانلود کنید و از طریق هک کردن گوشی فرزندتان کنترل آن را در دست بگیرید.

این نرم افزاری که به شما معرفی می کنیم یکی از بهترین سامانه های کنترل گوشی فرزندان می باشد. که هم بر روی اندروید و هم iOS قابل اجرا می باشد.

ویژگی های سامانه اسپای۲۴:

  • استفاده و نصب آسان و دارای منوی فارسی
  • شنود و دریافت اطلاعات کامل راجب تماس های دریافتی
  • دیدن تصاویر اطراف دوربین با استفاده از همین سامانه مراقبت فرزندان
  • می توانید با استفاده از این سامانه مدت زمان استفاده از برنامه ها و بازی ها را برای فرزندانتان محدود کنید
  • می توانید از موقعیت مکانی فرزندانتان مطلع شوید.
  • کنترل کردن برنامه هایی همچون تلگرام، واتساپ و اینستاگرام
  • کنترل نامحسوس  و مخفیانه بدون آن که باهوش ترین بچه ها هم متوجه شوند
  • حتی می توان از این برنامه زمانی که گوشی فرزند شما دزدیده یا گم شد، استفاده کنید و گوشی فرزند خود را ردیابی نمایید و کنترل از راه دور گوشی را در دست بگیرید.

شما با استفاده از این روش ها می توانید خود را از دغدغه های فکری راجب فرزندانتان رها کنید و با نظارت بر عملکرد تلفن آنها و همانطور که از قبل گفتیم، از خطرات احتمالی که ممکن است برای فرزندانمان در فضاهای مجازی اتفاق بیفتد، جلوگیری کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا