برنامه هک گوشی و کنترل موبایلبرنامه هک و کنترل واتساپدانلود انیمیشنردیابی کنترل گوشی تلفن همراهسامانه مراقبت از خانوادهکنترل کامل تلفن همراه همسر و فرزندانکنترل گوشی اندروید از راه دورکنترل گوشی های اندرویدی از راه دورنرم افزار ردیابی رایگاننرم افزار ردیابی ردیاب گوشی و موبایلنرم افزار کنترل والدیننرم افزار هک گوشیهك كردن تلگرامهک اینستاگرامهک کنترل گوشی همسر و فرزندانهک و کنترل گوشی اندروید

10 بهترین ردیابی مخفی گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه [2023]

در دنیای معاصر ما، فناوری هرگز از ما گم نخواهد شد، اما تأثیر قابل توجهی بر روی زندگی روزمره و کار ما دارد. فناوری مدرن ارتباط بین افراد را در فواصل دور فراهم می‌کند. اگرچه ارتباطات بهبود یافته اینترنت در بسیاری از حوزه‌ها بسیار خوب هستند، اما ممکن است وقتی والدین سعی می‌کنند فرزندان خود را پیگیری کنند، مشکلاتی ایجاد کنند. ابزار ردیابی تلفن همراه نظارت والدین یک گزینه خوب است زمانی که نیاز دارید به دستگاهی نظارت کنید تا مطمئن شوید که آنها پیگیری شده‌اند.

در اینجا بهترین برنامه‌های ردیابی تلفن بدون دسترسی را که می‌توانید به طور پنهان فعالیت‌های تلفن یک شخص را نظارت کنید، بررسی خواهیم کرد. برای نظارت بر فرزندان خود یا فقط به دنبال مکان کسی هستید، دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید به طور نهان کسی را پیگیری کنید. با این حال، استفاده از چنین برنامه‌های نظارت بر تلفن با اخلاق و نیت خوب بسیار مهم است. در این مقاله، بهترین برنامه‌های ردیابی تلفنی که نیاز به دسترسی ندارند را معرفی خواهیم کرد. این برنامه‌های ردیابی تلفن به شما اجازه می‌دهند به صورت پنهانی از ایمنی آنلاین فرزندانتان و فعالیت‌های دیگر آنها نظارت کنید.

 • نظارت بر شبکه‌های اجتماعی
 • نظارت بر مکان GPS هدف شما.
 • بررس

لیست بهترین برنامه های ردیابی مخفی گوشی موبایل افراد بدون نصب برنامه :

بهترین برنامه هایی را کهردیابی مخفی گوشی را ردیابی می کنند، فهرست کنید.

SPY24
mSpy
EyeZy
SpyBubble 
Cocospy
uMobix
Hoverwatch
XNSPY
GEOfinder
KidsGuard Pro

10 برنامه برای ردیابی مخفیانه تلفن که باید درباره آنها بدانید. بهترین روش برای ردیابی استفاده از تلفن همراه از راه دور.

۱. SPY24 – بهترین برنامه ردیابی تلفن همراه برای اندروید و آیفون بدون نیاز به اجازه، با آزمایش رایگان ۳۰ روزه 🏆 پشتانی از زبان فارسی

SPY24 یک برنامه کامل برای پیگیری تلفن همراه است که به صورت کاملاً سازگار با یک دسته از سیستم عامل ها، از جمله Mac، Windows، iOS، iPhone، Android و iPad عرضه می‌شود. این برنامه امکانات قدرتمندی را ارائه می‌دهد که به شما اجازه می‌دهد تا موقعیت جغرافیایی عزیزان خود را به صورت زمان واقعی پیگیری کنید و فعالیت‌هایشان روی گوشی های هوشمندشان را مانند تاریخچه تماس، پیامک، برنامه های نصب شده و غیره ردیابی کنید.

یکی از مزایای کلیدی استفاده از SPY24، قابلیت تنظیم حصارهای جغرافیایی آن است که به شما هشدار می‌دهد وقتی عزیزان شما وارد یا خارج از یک منطقه خاص می‌شوند. این ویژگی به ویژه برای والدینی که می‌خواهند به امنیت فرزندانشان نظارت کنند و اطمینان حاصل کنند که آنها در مکان‌های خاصی باقی می‌مانند، بسیار مفید است.

با قابلیت‌های قدرتمند و قابلیت مانیتورینگ پنهان SPY24، شما می‌توانید به افرادی که برای شما مهم هستند وصل بمانید و با اطمینان کامل مطمئن شوید که آنها در امان و امنیت هستند. علاوه بر این، SPY24 نسخه دموی رایگانی را برای کاربران فراهم می کند تا ویژگی های پیشرفته آن را تجربه کنند و برای شروع، یک طرح آزمایشی 30 روزه رایگان در اختیار آنها قرار می دهد.

۱. SPY24 - بهترین برنامه ردیابی تلفن همراه برای اندروید و آیفون بدون نیاز به اجازه، با آزمایش رایگان ۳۰ روزه 🏆 پشتانی از زبان فارسی

بنابراین اگر می‌خواهید موقعیت جغرافیایی فرزندان خود را پیگیری کنید، فعالیت‌های کارمندان خود را مانیتورینگ کنید یا به ارتباط با عزیزان خود برای شما اهمیت می‌دهید، SPY24 بهترین راه حل برای شماست. سازگاری آن با دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف اطمینان می دهد که شما می توانید با راحتی و سهولت هر تلفن همراه را مانیتور کنید.

ردیاب موقعیت جغرافیایی GPS – ردیاب تاریخچه

مسیرهایی که فرزندان یا کارمندان شما گاهی از آنچه شما انتظار می‌رود دنبال می‌کنند، ممکن است متفاوت باشد و کل تاریخچه حرکت آن‌ها در سراسر شهر یا منطقه می‌تواند بسیاری از اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. لذا آماده باشید هر زمانی که نیاز دارید به مانیتورینگ تاریخچه موقعیت مکانی عزیزان یا کارمندانتان بپردازید.

چرا نظارت بر تاریخچه ردیاب موقعیت جغرافیایی GPS مهم است؟

این برنامه به صورت خاص و با دقت تنظیم شده است تا به نیاز شما برای یک ابزار خوب شناسایی مکانی پاسخ دهد و در حین استفاده، شما می‌توانید:

 • مسیر کامل سفر یک دستگاه هدف را با ارجاع زمانی دقیق با دقت بالا نظارت کنید
 • اطلاعات را بدون دسترسی اجباری به شبکه داده ردیاب موقعیت جغرافیایی GPS مرور کنید
 • اطلاعات به دست آمده را به صورت مستقل از دسترسی به اینترنت در رایانه خود ذخیره و بررسی کنید – آن‌ها را به صورت جدولی تبدیل کنید و در رایانه شخصی خود ذخیره کنید.

در زیر سیستم عامل های قابل پشتیبانی برای SPY24 آمده است:

 • مک
 • پنجره ها
 • iOS
 • آیفون
 • اندروید
 • آی پد

ویژگی‌های SPY24 شامل موارد زیر است:

 1. این امکان را به شما می‌دهد که از راه دور ارسال و دریافت پیامک‌ها را بر روی گوشی‌های اندروید و آیفون پیگیری کنید.
 2. اگر یک پشتیبان گیری انجام شده باشد، این برنامه به شما اجازه بازیابی ارتباطات حذف شده را می‌دهد.
 3. با لیست کلمات کلیدی برای هشدار دریافت پیام‌های مهم، شما می‌توانید در برگیرنده‌ی مکالمات مهم باشید.
 4. شما می‌توانید به راحتی بازبینی اطلاعات و جزئیات مربوط به سابقه تماس ها را بر روی پنل پیگیری حساب کاربری خود ببینید.
 5. این برنامه مانیتورینگ جامعی از متن‌های پیامکی، ایمیلی، چت‌های رسانه‌های اجتماعی و… ارائه می‌دهد.
 6. هر پیامک با زمان و تاریخ مشخص شده است و شما می‌توانید با استفاده از کی‌لوگر به دنبال کلمات خاص بگردید.
 7. شما می‌توانید نام و شماره فرستنده، و همچنین زمان و تاریخ هر پیام را مشاهده کنید.
 8. نرم‌افزار SPY24 امکان مانیتورینگ تماس‌ها و پیامک‌های تلفنی، پیگیری تاریخچه موقعیت جغرافیایی، پیگیری فعالیت‌های ایمیل و آنلاین و دسترسی به گفتگوهای فوری را برای شما فراهم می‌کند.
 9. همچنین شما می‌توانید به گفتگوهای پیام‌رسان دسترسی داشته و دستگاه مورد نظر را از راه دور کنترل کنید.
 10. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم‌افزار، امکان ضبط مکالمات تلفنی و صدای اطراف است.
 11. شما می‌توانید عکس‌ها، ویدئوها و ورودی‌های تقویم را روی دستگاه مورد نظر مشاهده کنید.
 12. همچنین، این نرم‌افزار دارای ویژگی هشدار است که شما را در صورت رخداد برخی فعالیت‌ها مطلع می‌کند.
 13. این نرم‌افزار دارای یک نسخه آزمایشی 30 روزه و طرح پریمیوم با قیمت 4.99 دلار در ماه است.

ام‌اس‌پای(mSpy): بهترین برنامه ردیابی مخفی گوشی برای پیگیری آیفون بدون نصب برنامه

ماسپای یک اپلیکیشن محبوب ردیابی تلفن همراه است که از Android 4+ و iOS 11 یا نسخه‌های بعدی پشتیبانی می‌کند. این اپلیکیشن بیش از 20 ویژگی مناسب را در کنار پشتیبانی 24 ساعته در چندین زبان فراهم می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن نظارت والدین، شما می‌توانید به صورت پنهان، فعالیت‌های مختلف در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، اسنپ‌چت و واتس‌اپ را نظارت کنید و پیام‌ها را به صورت زنده دریافت، ارسال و حذف کنید بدون اینکه متوجه شوید. همچنین این اپلیکیشن در حالت پنهانی عمل می‌کند.

ماسپای یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال ویژگی‌های ردیابی موقعیت مکانی GPS و نظارت از راه دور هستند. علاوه بر این، در صورت عدم رضایت از محصول، آنها یک گارانتی بازگشت وجه 14 روزه را ارائه می‌دهند.

سازگاری ماسپای:

نسخه غیرجیلبریک iOS: اتصال اینترنت، هر دستگاه iOS، اعتبارنامه آی‌کلاود و دو عامل تأیید هویت باید غیرفعال شوند.

نیازمندی‌های mSpy برای دستگاه‌های iOS

در حالت غیر جیلبریک شده: اتصال به اینترنت، هر دستگاه iOS، مشخصات ورود به آی‌کلود و غیرفعال بودن تأیید هویت دو مرحله‌ای لازم است. در صورت عدم رمزنگاری یا رمزنگاری شده بودن ایمیل، می‌توانید یک کلید تأیید هویت وارد کنید و بدون دسترسی اجازه دسترسی به رمز عبور را ندارید.

در حالت جیلبریک شده: ورژن iOS 7+، اتصال به اینترنت و دسترسی فیزیکی به دستگاه هدف لازم است.

نیازمندی‌های اندروید: ورژن ۴.۰ یا بالاتر اندروید، اتصال به اینترنت و دسترسی فیزیکی به دستگاه هدف لازم است. قابلیت مانیتورینگ پیام‌رسان‌های فوری تنها برای دستگاه‌های روت شده موجود است.

ویژگی‌های mSpy:

mSpy چندین ویژگی مفید ارائه می‌دهد، از جمله یک ابزار نرم‌افزاری عالی برای شناسایی همسرانی که به خیانت می‌پردازند و جلوگیری از فعالیت‌هایشان است. mSpy به شما فرصت می‌دهد تا همسرتان را بررسی کنید و اطلاعات مورد نیاز را پیدا کنید.

 1. حالت عملیاتی پنهان
 2. ضبط صفحه نمایش تلفن هدف
 3. دسترسی فوری به موقعیت مکانی و مسیرهای تلفن هدف
 4. مشاهده تماس‌های ورودی و خروجی با برچسب زمانی و مدت‌زمان
 5. ردیابی مسیرهای سفر
 6. نقشه ردیابی GPS
 7. مانیتورینگ بلادرنگ همه انواع فعالیت‌های اینترنتی
 8. پشتیبانی فنی 24/7
 9. نیازی به جیلبریک یا روت کردن تلفن هدف ندارد
 10. ارسال به‌روزرسانی‌های مکانی در یک بازه زمانی مشخص

EyeZy: برنامه ردیابی بدون نیاز به برنامه

اپ eyeZy یکی از بهترین اپلیکیشن های ردیابی تلفن همراه برای کنترل والدین است که روشی پنهان برای مشاهده عکس ها، ویدئو ها و برنامه های نصب شده روی گوشی مورد نظر فراهم می کند. با این اپلیکیشن شما می توانید فعالیت های گوشی موبایل و رویدادهای تقویمشان را با جزئیاتی مانند نام، مکان و زمان بدون هشدار دادن به کاربر نظارت کنید. با داشبوردی کوچک و یک صفحه آسان برای ناوبری، eyeZy تمامی اطلاعات مهم درباره فعالیت تلفن همراه مورد نظر را به شما نشان می دهد.

این اپلیکیشن چند منظوره با اندروید، آی او اس و آیپد سازگار است. این اپلیکیشن GPS و مانیتورینگ از راه دور را ارائه می دهد و مطمئن می شود که شما می توانید از راه دور به فعالیت های کودک خود نظارت کنید. در صورتی که با محصول راضی نیستید، eyeZy یک ضمانت بازگشت پول 14 روزه را فراهم می کند.

سازگاری eyeZy:

برای دستگاه های آیفون:

 • دستگاه باید iOS 7 یا بالاتر را اجرا کند. برای حالت بدون جیلبریک، هر نسخه iOS کار می کند.
 • دستگاه باید به اینترنت متصل باشد.
 • دستگاه باید فیزیکی قابل دسترسی برای کاربر باشد.
 • برای حالت بدون جیلبریک، شما برای نصب از راه دور باید مدارک iCloud دستگاه مورد نظر را داشته باشید.
 • برای غیرفعال کردن تأیید دو مرحله ای، دسترسی فیزیکی به دستگاه لازم است.
 • اگر گزینه فعال باشد، برای نصب، دسترسی فیزیکی به دستگاه مورد نیاز است.

برای دستگاه های اندروید:

 • دستگاه باید از ورژن 4.0 یا بالاتر باشد.
 • گزینه “اجازه نصب برنامه‌ها از منابع ناشناخته” باید فعال شده باشد.
 • دستگاه باید به اینترنت متصل شده باشد.
  توجه داشته باشید که برای نظارت بر رسانه های اجتماعی، دستگاه اندروید روت شده نیاز دارید.

ویژگی‌های EyeZy:

EyeZy بسیاری از مزایا را دارد که شامل کمک به افراد در پیدا کردن بهترین منابع آنلاین برای آن‌ها و مفید بودن در فرآیند دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای آن‌ها است. این اپلیکیشن با ویژگی‌های مختلف، یک دستگاه پایش تلفن همراه بسیار عالی است.

 1. اپلیکیشن پیگیری تلفن همراه کنترل والدین
 2. مشاهده پنهان عکس‌ها، ویدئوها و برنامه‌های نصب شده روی تلفن هدف
 3. نظارت بر رویدادهای تقویم تلفن با جزئیاتی مانند نام، محل و زمان
 4. طراحی داشبورد تمیز و قابلیت هدایت آسان برای اطلاعات ضروری در مورد تلفن هدف
 5. سازگار با سیستم‌عامل‌های آندروید، iOS و iPad
 6. ردیابی GPS
 7. نظارت از راه دور
 8. ضمانت بازگشت وجه ۱۴ روزه

SpyBubble: نرم‌افزارهای ردیابی تلفن همراه برای ردیابی تلفن های هوشمند اندرویدی

اسپای بابل یکی از بهترین برنامه های ردیابی تلفن همراه است که مانیتورینگ زمان واقعی تمام فعالیت هایی که در دستگاه هدف اتفاق می افتد، را ممکن می سازد. پس از نصب برنامه ردیابی تلفن همراه به دستگاه هدف، این برنامه می تواند با استفاده از قابلیت ژئوفایندر خود، موقعیت دقیق GPS دستگاه را نیز به صورت زمان واقعی ارائه دهد.

علاوه بر این، SpyBubble قابلیت های ردیابی دیگری مانند مانیتورینگ تماس ها، پیام ها، فعالیت های اپلیکیشن های اجتماعی و فعالیت های مرورگر را روی دستگاه هدف نیز داراست. این برنامه همچنین دارای یک کی‌لوگر قدرتمند است که می تواند تمام کلمات تایپ شده را در دستگاه تلفن همراه هدف ردیابی کند، که آن را بهترین برنامه برای والدینی می کند که می خواهند روی استفاده از تلفن همراه فرزند خود نظارت داشته باشند.

سازگاری SpyBubble:

SpyBubble با دستگاه های Android با سیستم عامل Android 4+، 5+، 6+ یا 7.0 سازگار است و برای برخی از ویژگی های پایه، روتینگ لازم است. در دستگاه های iOS، SpyBubble با نسخه های 6-8.4 و 9-9.1 با جیلبریک و تمام نسخه ها بدون جیلبریک اما با کارایی محدود سازگار است.

ویژگی‌های ردیابی مکانی SpyBubble:

SpyBubble ویژگی‌های منحصر به فرد و نوآورانه‌ای را ارائه می‌دهد و می‌توان از طریق اینترنت یا از راه دور به آن دسترسی پیدا کرد. این نرم‌افزار به شما اطلاعات فراوانی در مورد چگونگی هدفمندی بازار هدف خود ارائه می‌دهد.

 • ردیابی موقعیت گوشی
 • کی‌لگر
 • Geofinder
 • نرم‌افزار حرفه‌ای ردیابی موقعیت مکانی GPS
 • ردیابی فعالیت‌های گوشی همراه
 • ردیابی موقعیت مکانی GPS (رصد موقعیت‌های خاص)
 • رصد پیام‌ها
 • رصد فعالیت در برنامه‌های اجتماعی

کوکواسپای (Cocospy): برنامه ردیابی تلفن همراه

کوکواسپای یکی از بهترین برنامه‌های ردیابی تلفن همراه است که می‌تواند یک گوشی اندروید یا دستگاه iOS را بدون اطلاع دادن به دستگاه هدف یا صاحب آن ردیابی کند. حالت پنهانی قدرتمند ۱۰۰٪ نامرئیت را برای ردیابی فعالیت گوشی فراهم می‌کند. برای استفاده از کوکواسپای، شما باید یک حساب کاربری ایجاد کرده، دستگاه هدف را بدست آورده و برنامه را نصب کنید. پس از نصب، می‌توانید وارد حساب کاربری کوکواسپای خود شده و ردیابی دستگاه هدف را شروع کنید.

کوکواسپای به شما اجازه می‌دهد تا تمام تماس‌های ورودی و خروجی را ردیابی کنید، پیام‌های متنی را بخوانید و تاریخچه اینترنت گوشی و تاریخچه مرورگر و فعالیت را نظارت کنید و گفتگوهای واتساپ را بخوانید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن ویژگی Geofencing است که در صورت عبور دستگاه هدف از یک منطقه پیش‌تعیین شده، هشدارها را ارسال می‌کند.

سازگاری کوکواسپای:

 • سازگار با تمام آیفون ها و آیپدهایی که iOS 7 یا بالاتر را اجرا می‌کنند.
 • سازگار با تمام گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی که اندروید 4 یا بالاتر را اجرا می‌کنند.
 • بدون نیاز به روت یا جیلبریک دستگاه هدف برای نظارت پایه.
 • راه‌حل مبتنی بر وب با تمام سیستم‌عامل‌ها و مرورگرها سازگار است.
 • به چندین زبان برای مخاطب

ویژگی‌های Cocospy:

Cocospy دارای بسیاری از ویژگی‌های منحصر به فرد و نوآورانه است و می‌توان به صورت آنلاین از طریق اینترنت به آن دسترسی داشت. این نرم افزار به شما اطلاعات فراوانی در مورد نحوه هدفگیری از مخاطبان خود ارائه می‌دهد.

 1. مکان‌یابی گوشی
 2. کلید رهگیری
 3. Geofinder
 4. برنامه حرفه‌ای مکان‌یابی GPS
 5. ردیابی فعالیت گوشی همراه
 6. ردیابی موقعیت مکانی GPS (نظارت بر موقعیت‌های مشخص)
 7. نظارت بر پیام‌ها
 8. ردیابی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

UMobix برنامه ای برتر برای نظارت والدین تلفن همراه است

یوموبیکس اپلیکیشن بهترین ردیابی تلفن همراه است که به کاربران اجازه می دهد فعالیت های مختلفی را روی تلفن هدف ردیابی کنند، از جمله تماس های تلفنی، پیامک ها، مکان های جی پی اس، تاریخچه مرورگر وب، رسانه های اجتماعی و غیره. این اپلیکیشن ردیابی بدون دسترسی همچنین دسترسی بلادرنگ به دستگاه هدف را فراهم می کند و به کاربران اجازه می دهد تا عکس های صفحه نمایش بگیرند. یوموبیکس اپلیکیشنی برای ردیابی تلفن همراه است که به دسترسی اجازه نمی دهد و داده های داشبورد خود را هر پنج دقیقه به روز می کند که به کاربران در نظارت بر فعالیت های تلفن هدف در زمان واقعی کمک می کند.

سازگاری یوموبیکس:

یوموبیکس با تمام دستگاه های اندرویدی با سیستم عامل 4+، و همچنین آیفون ها و آیپدهای مختلف سازگار است.

ویژگی‌های uMobix:

چه امکاناتی با uMobix ممکن است؟

 • اتصال سریع به دستگاه هدف در 5 دقیقه
 • ردیابی تلفن همراه برای تلفن‌های گم شده یا دزده شده
 • برنامه ردیابی تماس تلفنی زنده
 • ردیابی موقعیت مکانی GPS (موقعیت زمان واقعی)
 • موقعیت زمان واقعی با تاریخچه مکان‌های بازدید شده
 • مانیتورینگ کودکان در سفرهای خانوادگی
 • لیست تماس ها

Hoverwatch: برنامه نظارت والدین

هاورواچ یک نرم افزار پیشرفته پیگیری تلفن همراه است که به شما اجازه می دهد تمام فعالیت های تلفن همراه را در حالی که در حال حرکت به مدت کامل به صورت مخفیانه نظارت کنید. این برنامه قادر است به طور همزمان تا پنج دستگاه را ردیابی کند که برای کسب و کارها یا خانواده هایی با چندین دستگاه مناسب است.

با هاورواچ، شما می توانید با بهره گیری از GPS، برج های تلفن همراه و وای فای مکان دقیق دستگاهی که در حال نظارت بر آن هستید را تعیین کنید. همچنین به شما اجازه می دهد که به اطلاعات متنوعی از دستگاه نظارت شده دسترسی پیدا کنید، از جمله فهرست مخاطبین، ورودی های تقویم، لیست کارها و یادداشت ها.

علاوه بر ویژگی های اساسی، قابلیت پیشرفته هاورواچ به شما این امکان را می دهد که به طور خودکار اسکرین شات هایی از دستگاه نظارت شده بگیرید و حتی از دور با استفاده از دوربین آن عکس بگیرید (فقط نسخه روت شده). همچنین می توانید محدوده مکانی را تعیین کرده و برای تغییرات کارت SIM هشدار دریافت کنید.

ویژگی دیگر قابل توجه هاورواچ این است که هر بار که تلفن هدف باز شود، با استفاده از دوربین جلو، عکس می گیرد. علاوه بر این، شما می توانید تماس ها را ضبط، اپ های رسانه های اجتماعی و پیام رسان ها را نظارت کنید و تاریخچه مرور اینترنت تلفن همراه را ردیابی کنید.

سازگاری Hoverwatch:

 • دستگاه مورد نظر باید به اینترنت متصل شده باشد.
 • نسخه 4+ اندروید، ویندوز 10+ یا Mac OS 10.15+.
 • دسترسی به دستگاه مورد نظر برای نصب مورد نیاز است.

ویژگی‌های Hoverwatch:

Hoverwatch می‌تواند به شما در ردیابی گوشی‌های همراه کمک کند. این برنامه دارای چندین ابزار مفید است که والدین را قادر می‌سازد تا استفاده از گوشی فرزندان خود را به طور موثرتری نظارت کنند. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که این برنامه، بیشتر ویژگی‌های موجود در SPY24 را ندارد.

 1. ردیابی موقعیت مکانی با GPS (موقعیت مکانی در زمان واقعی)
 2. نظارت بر تاریخچه اینترنتی
 3. ضبط تماس ها
 4. عکس گرفتن خودکار از صفحه نمایش
 5. نظارت بر برنامه های شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها
 6. تعیین محدوده جغرافیایی و هشدار تغییر سیم کارت
 7. عکس گرفتن خودکار از دوربین جلویی
 8. دسترسی به مخاطبین، تقویم، لیست کارهای روزانه و یادداشت ها
 9. نصب پنهان بر روی دستگاه مورد نظر
 10. تاریخچه مرورگر
 11. قابل استفاده با دستگاه‌های اندروید و iOS
 12. برای دستگاه‌های iOS نیاز به جیلبریک ندارد
 13. سه روز آزمایش رایگان در دسترس است.

XNSPY: برنامه نظارت والدین رایگان برای دستگاه‌های آیفون

XNSPY: یک برنامه ردیابی پیام کوتاه کارآمد برای دستگاه‌های آیفون است که به کاربران امکان کنترل و ردیابی اطلاعات مختلف تلفن همراه از جمله پیام های متنی، لاگ تماس، مکالمات iMessage و چت های فوری را می دهد. این برنامه دارای مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته قدرتمند برای کاربران اندروید است، مانند ضبط صدای محیط و کنترل دستگاه از راه دور. با XNSPY، کاربران می توانند اطلاعات صفحه نمایش تلفن همراه زنده را ثبت کرده و فعالیت های برنامه های پیام رسانی و شبکه های اجتماعی را ردیابی کنند، که این برنامه را به یک راه حل کامل و قابل اعتماد برای نظارت تبدیل می کند.

سازگاری XNSPY:

XNSPY سازگار با دستگاه های iOS و Android است.

دستگاه های اندروید:

دسترسی فیزیکی به دستگاه هدف برای نصب XNSPY لازم است.
سیستم عامل اندروید 4.0 به بالا.
بعضی از ویژگی ها نیاز به روت دستگاه دارند.

دستگاه های iOS:

تلفن های جیلبریک شده با iOS 6 به بالا.
دستگاه های با iOS 6 به بالا.
اگر اطلاعات آی کلود دستگاه هدف در دسترس نیست، دسترسی فیزیکی به دستگاه لازم است.

ویژگی‌های ایکس‌ان‌اس‌پای شامل موارد زیر است:

 1. ردیابی کامل پیامک و تاریخچه آن
 2. نظارت از راه دور بر تماس‌های ورودی و خروجی
 3. پشتیبانی از بسیاری از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها
 4. ضبط زنده‌ی اطلاعات از صفحه نمایش گوشی
 5. نظارت بر رسانه‌های دانلود شده مانند عکس و ویدئو
 6. ردیابی همه‌ی پیام‌رسان‌ها
 7. پشتیبانی از گوشی‌های اندرویدی و iOS
 8. ردیابی موقعیت جغرافیایی با GPS
 9. ضبط محیط اطراف گوشی برای گوش دادن به محیط اطراف.

GEOfinder: برنامه ردیابی تلفن همراه بدون ردیابی با شماره تلفن

GEOfinder: برنامه پیگیری تلفن همراه بدون پیگیری تلفن توسط شماره

GEOfinder یک برنامه پیگیری تلفن همراه بسیار قوی است که با استفاده از فناوری پیشرفته، قادر به پیدا کردن هر شماره تلفن همراه در نقشه است، بدون توجه به شبکه همراهی موبایل. این برنامه ایمن و کارآمد است که با چند مرحله ساده، موقعیت دقیق تلفن همراه هر شماره را پیگیری می کند. با GEOfinder، شما به راحتی می توانید یک نام فرستنده و محتوای پیام کوتاه را مشخص کرده و اطلاعات مکان دستگاه را دریافت کنید.

علاوه بر این، GEOfinder بسیار چند منظوره است و بر روی همه تلفن های همراه اجرا می شود، بدون توجه به برند یا پیکربندی. این سرویس وبی مستقر کاربر پسند است و به شما اجازه می دهد تا با استفاده از شماره تلفن، موقعیت دقیق هر دستگاه را ردیابی کنید.

این برنامه با مجموعه گسترده ای از ویژگی ها تجهیز شده است که آن را به ابزاری عالی برای پیگیری و نظارت بر مکان هر دستگاه تبدیل می کند. با GEOfinder، شما می توانید درخواست های محدودیت مکان جغرافیایی را ارسال کرده و مکان دقیق را در نقشه دریافت کنید. این برنامه رایگان، یک راه حل قابل اعتماد و کارآمد برای هر کسی است که می خواهد از موقعیت فرزندان، عزیزان خود یا دستگاه های گم شده یا سرقتی خود مطلع باشد.

سازگاری GEOfinder:

GEOfinder با سیستم عامل های Android و iOS سازگار است.

ویژگی‌های GEOfinder عبارتند از:

 1. قابلیت کار با همه اپراتورهای تلفن همراه
 2. قابلیت ردیابی موقعیت گوشی هدف با استفاده از شماره تلفن
 3. امکان تنظیم پیام دلخواه برای دریافت موقعیت گوشی
 4. ارائه درخواست‌های بی نهایت موقعیت مکانی
 5. ارائه جزئیات دقیق موقعیت در نقشه
 6. مانیتورینگ پیام‌های متنی
 7. امکان ارسال درخواست‌های بی نهایت موقعیت مکانی

کیدزگارد پرو برنامه‌ای برای ردیابی تلفن همراه است

اپ KidsGuard Pro توسط شرکت ClevGuard به عنوان یک اپلیکیشن ردیابی موبایل عمل می‌کند که به صورت پنهان اطلاعاتی مانند عکس‌ها و ویدیوها، فعالیت‌های اپلیکیشن‌ها، مکان‌های GPS، پیام‌های متنی، لاگ تماس‌ها و ضبط آن‌ها را از تلفن همراه فرزند شما جمع‌آوری می‌کند. پس از نصب روی دستگاه هدف، اپلیکیشن به صورت پنهانی در پس‌زمینه فعالیت می‌کند و همه فعالیت‌های دستگاه را پیگیری و ثبت می‌کند و یک لاگ جداگانه از همه چیز ایجاد می‌کند.

این اپلیکیشن با دستگاه‌های اندروید و iOS با حداقل نسخه اندروید 4.0+ یا iOS 9.0 یا بالاتر سازگار است و حتی بدون روت یا جیلبریک کردن تلفن کار می‌کند. با ویژگی‌هایی مانند ردیابی مکان، کنترل از راه دور، مانیتورینگ اپلیکیشن‌های اجتماعی، لاگ کردن تماس، پیگیری پیام‌های متنی، مانیتورینگ فعالیت‌های مرورگر و دسترسی به فایل‌های رسانه‌ای، KidsGuard Pro یک راه‌حل کامل ردیابی موبایل برای والدین فراهم می‌کند.

سازگاری KidsGuard Pro:

اندروید: اندروید 4.0+ (آیس کریم ساندویچ) یا بالاتر
iOS: iOS 9.0 یا بالاتر

ویندوز: ویندوز 10

می‌توان گفت که ارزش داشتنی است که برای استفاده از KidsGuard Pro نیازی به روت یا جیلبریک کردن گوشی شما نیست. این به این معنی است که این برنامه با تمام دستگاه‌های اندرویدی و iOS سازگار است.

ردیابی موقعیت تلفن: شناخت رفتار و گفتگوهای فرزندان یا کارکنان استخدام شده شما تنها بخشی از راه حل است؛ نیمه دیگر، ردیابی موقعیت تلفن همراهی است که مکان فعلی آنها را پیدا می‌کند و یا اینکه در حال حرکت به چه مکان‌هایی هستند. اگر نیاز دارید تا در هر لحظه بدانید که ردیاب تلفن‌های شما در کجا هستند تا از هرگونه تهدیدی برای افراد نزدیک خود جلوگیری کنید یا از نقض سیاست شرکت توسط کارکنان جلوگیری کنید، بهتر است به برنامه‌ی ردیابی موقعیت تلفن‌های GPS ما نگاهی بیاندازید.

ردیابی موقعیت موبایل درباره چیست؟ آیا نیاز دارید به دقت بسیار بالا موقعیت کنونی فرزندان یا کارکنان خود را پیدا کنید؟ آیا نیاز دارید بدانید چگونه می‌توانید موقعیت موبایل‌ها را ردیابی کنید؟ برنامه ردیابی تلفن همراه GPS SPY24 می‌تواند به راحتی این کار را برای شما انجام دهد. آیا می‌خواهید بدانید کجاها دیده شده‌اند؟ ردیاب موقعیت تلفن همراه با موقعیت دقیق در کنترل پنل شخصی شما نمایش داده می‌شود. حتی نمی‌توانید تصور کنید چقدر آسان و موثر برنامه SPY24 در مورد مسئله‌ی ردیابی GPS است. اکنون می‌توانید به راحتی مکان تلفن همراه را پیگیری کنید! این برنامه به صورت قصدی طراحی شده است تا به نیاز شما برای یک ابزار قوی نظارت والدین GPS بخورد و با استفاده از آن می‌توانید با برنامه پیگیری GPS تلفن همراه ما:

ردگیری مکان تلفن همراه را به راحتی انجام دهید! این برنامه برای ارائه ابزار نظارت والدین GPS مناسب طراحی شده است و با استفاده از آن می توانید با اپلیکیشن ردیاب تلفن همراه ما:

 • با دقت بالا مکان های آنان را روی نقشه شهر واضح نظارت کنید و مکان هایی که بیشتر دوست دارند را بشناسید.
 • بخش های خط قرمز را روی نقشه ارائه شده تعریف کنید و هنگامی که کاربران دستگاه های نظارت شده از محدوده آن خط قرمز عبور کنند، سیگنال ها دریافت کنید.
 • اطلاعات را بدون دسترسی اجباری به شبکه داده های GPS موبایل بررسی کنید.
 • داده های دریافتی را بر روی رایانه شخصی خود مشاهده کنید، مستقل از دسترسی به اینترنت – آن را به یک صفحه گسترده تبدیل کنید و در رایانه خود ذخیره کنید.

ویژگی های Kidsguard Pro شامل:

 • ردیابی مکان: این برنامه به شما اجازه می دهد مکان دستگاه فرزندتان را در زمان واقعی ردیابی کنید، همراه با تاریخچه مکانی قبلی.
 • کنترل از راه دور: با این ویژگی، شما می توانید به صورت از راه دور دستگاه فرزندتان را کنترل کنید، از جمله قفل کردن یا باز کردن آن، گرفتن عکس از صفحه نمایش یا پاک کردن داده ها در صورت سرقت.
 • رصد برنامه های اجتماعی: این برنامه به شما اجازه می دهد فعالیت های رسانه های اجتماعی فرزندتان را نظارت کنید، از جمله پیام ها و فایل های رسانه ای که در برنامه های محبوب رسانه های اجتماعی مانند واتساپ، فیسبوک و اسنپ چت به اشتراک گذاشته می شوند.
 • فعالیت تلفن همراه: با کیدزگارد پرو می‌توانید تمام تماس‌های ورودی و خروجی از دستگاه فرزندتان را به همراه مدت زمان و ساعت ضبط کنید.
 • پی‌ام‌های متنی: می‌توانید پیامک‌های ارسالی و دریافتی از دستگاه فرزندتان را با جزئیاتی چون پیام‌های پاک‌شده را نظارت کنید.
 • نظارت بر فعالیت مرورگر وب: این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا سوابق مرورگر وب دستگاه فرزندتان شامل آدرس‌های بازدید شده، نشان‌ها و تاریخچه دانلود را بررسی کنید.
 • دسترسی به فایل‌های رسانه‌ای: با این ویژگی می‌توانید به تمام تصاویر و ویدئوهای ذخیره شده در دستگاه فرزندتان، از جمله فایل‌هایی که پاک شده‌اند، دسترسی داشته باشید.

راه اندازی اسپای۲۴ برای ردیابی گوشی همراه چگونه است؟ پشبانی از زمان فارسی

سهولت راه اندازی

هر اپلیکیشن ردیابی گوشی همراه بدون نصب برنامه نمی تواند به راحتی استفاده شود. معمولاً برخی از آنها بسیار پیچیده هستند و باعث می شوند عصبانی شوید. هنگامی که این برنامه را ایجاد می کنید، باید نشان دهد که چقدر راحت شما در رصد تلفن هدف هستید. این ضروری است که صفحه ورود به سیستم آنلاین ساده و کاربرپسند باشد تا دسترسی آسانی را تضمین کند. نصب نرم افزار ردیابی تلفن همراه بر روی تلفن های هوشمند و تبلت ها آسان است. امکان جیلبریک تلفن توسط کاربر وجود ندارد. این ممکن است باعث شود مشتریان شما حتی اساسی ترین اطلاعات در مورد این روش نداشته باشند.

برای ثبت نام در SPY24: به وب سایت SPY24 مراجعه کرده و یک طرح ماهیانه یا سالیانه را انتخاب کنید. مشخص کنید که آیا می خواهید یک دستگاه اندروید یا iOS را نظارت کنید و ایمیل خود را ارائه دهید. با استفاده از کارت اعتباری یا دبیت کارت، یک طرح را خریداری کنید و نرم افزار SPY24 را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

نصب SPY24: پس از دریافت نرم‌افزار، آن را روی گوشی همراهی که قصد ردیابی آن را دارید نصب کنید. به SPY24 وارد شوید تا برنامه را فعال کنید و فرآیند نصب را دنبال کنید. مطمئن شوید که همه مجوزهای لازم در زمان نصب صادر شده‌اند تا SPY24 بتواند به تمامی پیام‌های کوتاه و چت‌های فوری بر روی گوشی دسترسی داشته باشد.


شروع ردیابی: پس از نصب SPY24: به طور خودکار شروع به ردیابی گوشی همراه می‌کند. به سادگی به وب‌سایت SPY24 وارد شوید تا به داشبورد دسترسی داشته باشید و تمامی داده‌های ردیابی شده را مشاهده کنید.

توصیه‌های کارشناسان برای انتخاب بهترین نرم‌افزار ردیابی تلفن همراه بدون نصب برنامه:

مطمئن شوید که نرم‌افزاری که به آن علاقه‌مندید با گوشی شما سازگار است. همه‌ی نرم‌افزارهای ردیابی با همه‌ی انواع گوشی کار نمی‌کنند، بنابراین بررسی سازگاری مهم است.

بررسی نظرات کاربران دیگر به شما در فهم تجربه‌ی آن‌ها با نرم‌افزار کمک می‌کند. این می‌تواند اطلاعات ارزشمندی در مورد چه چیزهایی برای دیگران کاربردی بوده است و چه چیزهایی نه.

نیازهای حریم خصوصی خود را در نظر بگیرید. اگر حریم خصوصی مهم است، اطمینان حاصل کنید که یک نرم‌افزار را انتخاب کنید که اجازه‌هایی را که باعث ایجاد ناراحتی برای شما می‌شوند، نیاز ندارد.

هزینه و ویژگی‌های نرم‌افزارهای مختلف را مقایسه کنید تا بهترین گزینه را شناسایی کنید. در مقایسه گزینه‌ها، مهم است هزینه و ویژگی‌هایی که هر نرم‌افزار ارائه می‌دهد را مد نظر قرار دهید.

مزایا و معایب نرم‌افزارهای ردیابی تلفن همراه:

قبل از استفاده از نرم‌افزار ردیابی تلفن همراه، مهم است مزایا و معایب آن را در نظر بگیرید.

مزایا:

 • استفاده آسان
 • قابل اعتماد
 • مفید برای پیگیری دستگاه‌های گمشده یا سرقت شده
 • می‌تواند به پایش فعالیت‌های کودکان کمک کند
 • می‌تواند به پایش فعالیت‌های کارمندان کمک کند

معایب:

 • می‌تواند به حریم شخصی کاربران نفوذ کند
 • می‌تواند برای اهداف خبیثانه مورد استفاده قرار گیرد
 • ممکن است هزینه بالایی داشته باشد
 • نصب آن ممکن است دشوار باشد
 • ممکن است نیاز به روت کردن یا جیلبریک باشد.

برنامه ردیابی GPS (نقشه‌های گوگل / نقشه‌های اپل)

ابزارهای دیگری هستند که شاید بخواهید برای ردیابی اعضای خانواده خود استفاده کنید. تقریباً همه افرادی که از گوشی با سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند، تعداد زیادی از بارها از نقشه‌های گوگل استفاده کرده‌اند. نقشه‌های گوگل به عنوان یک برنامه پیش‌فرض در تمامی سیستم‌های عامل اندروید نصب شده است. اما باید به یاد داشت که آیفون‌ها دیگر از طریق نقشه‌های گوگل قابل دسترسی نیستند چرا که با گوگل درگیری داشته‌اند. مگر اینکه کسی شما را ردیابی کند، این برنامه به خوبی عمل نخواهد کرد.

اهمیت در پشتیبانی از بهترین برنامه‌های ردیابی گوشی بدون اجازه فرزند شما ممکن است به مدتی نتواند تمامی داستان‌های واقعی خود را برای شما بگوید – به خصوص زمانی که شما در کنارشان هستید. شما به امنیت خانواده‌تان علاقه‌مند هستید. برنامه ردیابی با هدف نمایش اطلاعات پنهان شما – با فاش کردن دروغ‌هایی که فرزند شما می‌گوید – طراحی شده است. بسیار مهم است که بدون اجازه شما امکان‌پذیر نباشد. با این حال، به عنوان والدین، ما نمی‌توانیم از فرزندانمان جلوگیری کنیم که از خانه خارج شوند. تقریباً ناممکن است که همیشه نزدیک آن‌ها باشیم.

چگونه بهترین ردیاب جی پی اس را انتخاب کنیم؟

فناوری در حال افزایشی است که شبکه های سلولی را ردیابی می کند و برای بیشتر کاربران انتخاب دستگاه قابل اعتماد سخت شده است. ممکن است در نظر گرفتن هزینه یک برنامه کاربردی که کاربردی دارد و در زمان واقعی کاربران گوشی هوشمند شما را ردیابی می کند، مفید باشد. به عنوان مثال، یک برنامه ردیابی گوشی هوشمند که کار شما، کودکان یا همسر شما را ردیابی می کند، می تواند ویژگی های مفیدی داشته باشد. ما به شدت توصیه می کنیم که ردیاب های خود را بدون اجازه دستگاه خود انتخاب کنید. برخی از برنامه های ردیابی هیچ هزینه ای ندارند و برخی دیگر هزینه دارند. تنها کافی است که بدانید گوشی هوشمند شما چگونه کار می کند.

ملاحظات مهم قبل خرید برنامه‌ی ردیابی تلفن همراه

در ارزیابی یک برنامه‌ی ردیابی تلفن همراه باید به چندین معیار توجه کرد. اولین معیار سازگاری با سیستم‌عامل است. همه‌ی برنامه‌های ردیابی با همه‌ی سیستم‌عامل‌ها سازگار نیستند، لذا قبل از خرید باید تست کرد که آیا برنامه با سیستم‌عامل تلفن همراه شما سازگار است یا خیر. آخرین معیار نیز روت کردن و جیلبریک است. برای ردیابی گوشی‌های اندرویدی باید آن‌ها را روت کنید، که این کار گارانتی دستگاه را از بین می‌برد. برای ردیابی آیفون‌ها نیز باید آن‌ها را جیلبریک کرد، اما کمپانی اپل به شدت از این کار متنفر است و هیچگاه به آن توصیه نمی‌کند. در نهایت، باید قوانین مالی برنامه را با دقت مطالعه کنید. برخی از برنامه‌ها نیاز به اشتراک دائم دارند و برخی دیگر فقط یکبار برای هر کاربر شارژ می‌شوند.

مقایسه برترین برنامه‌های نظارت والدین

انتخاب بهترین برنامه نظارت والدین معمولاً یکی از سخت‌ترین وظایف است. هدف ما ارائه یک روش کارآمد برای انتخاب یک برنامه ایده‌آل بر اساس معیارهایی است که شامل عملکرد و قیمت هستند. کارشناسان ما برنامه‌های SPY24، Hoverwatch، EyeZy و Flexi را به صورت مقایسه‌ای مورد بررسی قرار داده‌اند. SPY24 یک برنامه پیگیری بسیار عالی و پراستفاده برای دستگاه‌های همراه است. این برنامه امکانات اضافی مانند پیگیری پیامک و تماس را ارائه می‌دهد. علاوه بر استفاده از SPY24، شما می‌توانید از:

سوالات متداول

لیستی از مشکلات رایجی که افراد ممکن است در مورد برنامه‌های ردیابی / دستگاه‌های ردیابی مواجه شوند، را مطرح می‌کنیم.

کدامین برنامه‌های ردیابی تلفن همراه بدون اجازه بهترین هستند؟
SPY24 یکی از بهترین برنامه‌های نظارت والدین ردیابی تلفن همراه است که بدون دانستن یا اجازه کاربر روی هر دستگاه اندرویدی یا آیفون نصب می‌شود.

آیا برنامه‌هایی که فعالیت‌های تلفن همراه را ردیابی می‌کنند، قانونی هستند؟
در بیشتر موارد، این برنامه‌ها قانونی هستند. با این حال، استفاده از یک برنامه برای ردیابی مکان کسی بدون رضایت او ممکن است به عنوان تعقیب و تحقیر شناخته شود. اگر شما به عنوان کارفرما از کارمندان خود برای نظارت بر ساعات کاری آنها از یک برنامه ردیابی استفاده می‌کنید، ممکن است قوانین کاری را نقض کنید.

آیا می‌توان بدون دسترسی فیزیکی یک تلفن را ردیابی کرد؟
در برخی موارد، بله. نرم‌افزارهای ردیابی بدون جیلبریک می‌توانند به صورت از راه دور بر روی تلفن همراه نصب شوند، اما برای تمامی تلفن‌های اندروید نیاز به نصب نرم‌افزار ردیابی فیزیکی است. برای ردیابی یک آیفون بدون جیلبریک کردن، تلفن باید با iCloud همگام شود.

آیا می‌توانم از یک برنامه ردیابی رایگان بدون دسترسی کاربری استفاده کنم؟
بله، برنامه‌های ردیابی رایگان در دسترس هستند، اما مهم است که با احتیاط استفاده کنید زیرا برخی از آن‌ها ممکن است کلاهبرداری یا حتی خطرناک باشند. به خاطر داشته باشید که این گزینه‌های رایگان عموماً دارای قابلیت‌های محدودی هستند و شما ممکن است از امنیت و حریم خصوصی داده‌های خود به ازای صرف هزینه کم استفاده کنید. برای اطمینان از اعتماد و امنیت استفاده، مهم است که پژوهش کافی انجام دهید و قبل از انتخاب یک برنامه ردیابی رایگان، نقد و بررسی‌ها را با دقت مطالعه کنید.

آیا می‌توان با استفاده از شماره تلفن شخصی ردیابی کرد؟
بعضی از خدمات ممکن است اجازه دهند با وارد کردن شماره تلفن، موقعیت جغرافیایی شخص را پیدا کنید. برای انجام کارهای نظارت والدین، ممکن است نیاز به نصب نرم‌افزار امنیتی مانند SPY24 داشته باشید.

آیا برای ردیابی تلفن همراه بدون اطلاع کاربران، دسترسی فیزیکی لازم است؟
ممکن است. تمامی گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل آندروید به نرم‌افزار ردیابی سخت‌افزاری نیاز دارند و نرم‌افزار بدون جیلبریک نیز به صورت از راه دور از خود دستگاه قابل نصب است. برای ردیابی یک آیفون بدون جیلبریک، باید تلفن همراه با حساب آی‌کلود همگام شود.

کجا می‌توانم نرم‌افزارهای ردیابی رایگان را پیدا کنم؟
چندین برنامه‌ی نظارت موبایل برای رایگان وجود دارند که شامل iPhone Tracker می‌شوند. اما سرویس ردیابی ارزان‌تر دارای یک ویژگی ردیابی راحت‌تر است.

مقایسه‌ی برترین برنامه‌های ردیابی تلفن همراه بدون تشخیص
نقد و بررسی‌های دقیق. آسان‌ترین راه برای پیدا کردن یک تلفن همراه یا تبلت. همه‌چیز به آسانی همزمان انجام می‌شود. SPY24 به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت راه دور تمامی داده‌های یک دستگاه موبایل را کنترل کنند. علاوه بر نظارت بر فعالیت‌های کاربر، این نرم‌افزار می‌تواند موقعیت جغرافیایی فعلی تلفن همراه را نیز ردیابی کند در حالی که تشخیص داده‌شدن تلفن هدف را از بین نمی‌برد. این نرم‌افزار از طریق یک رابط کاربری آسان دسترسی آسانی به آن دارد و نصب آن کمتر از ۵ دقیقه طول کشیده است. بدون نیاز به روت کردن یا جیلبریک کردن، داده‌های تلفن همراه شما هر ۵ دقیقه یکبار بررسی می‌شوند تا جزئیاتی از دست نروند یا از دست نرود.

SPY24 در مقابل EyeZy EyeZy یک نرم افزار نظارت والدین قدرتمند است که قابلیت‌های مشابهی را ارائه می‌دهد. با این حال، ضعف EyeZy آن را به یک جایگزین با کیفیت پایین‌تر نسبت به SPY24 تبدیل کرده است. برخی از ویژگی‌ها، به عنوان مثال، فقط در یک برنامه EyeZy با جیلبریک‌ شده، نصب می‌شوند – که نیازمند جیلبریک در آیفون هدف شما برای استفاده از آن‌ها هستند. پشتیبانی از مشتریان گاهی سخت برای نمایندگان EyeZy است تا به سوالات شما پاسخ دهند و به سرعت جواب بدهند.

SPY24 در مقابل Hoverwatch Hoverwatch به دلیل قیمت آن و ارائه ویژگی‌های بسیاری برای ردیابی استفاده تلفن همراه بدون شناسایی، محبوب است. این برنامه همچنین دستگاه‌های iOS را ردیابی نمی‌کند و پشتیبانی محدودی از Android نسبت به SPY24 دارد. SPY24 راه‌حل‌های مانیتورینگ تلفن همراه را با ویژگی‌های قابل اعتماد ارائه می‌دهد. این شامل تعداد زیادی از عملکردها برای ردیابی هر جنبه از استفاده تلفن شما، از جمله ردیابی GPS، پیام‌های متنی، لاگ‌های تماس و بسیاری دیگر است. با وجود هزینه آن، با توجه به ویژگی‌های بسیاری که ارائه می‌دهد، هنوز هم یک ارزش بزرگ است.

نتیجه‌گیری نهایی

اینجا ۱۰ برترین نرم‌افزارهای ردیابی تلفن همراه را برای کمک به شما در نظارت بر عزیزانتان و اطمینان از امنیت آن‌ها معرفی کرده‌ایم. هنگام انتخاب یک برنامه، مهم است نیازهای خاص خود و بودجه خود را در نظر بگیرید تا بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید.

از بین همه گزینه‌های موجود، به شدت به نرم افزار مجسم و نرم‌افزار ردیابی تلفن همراه رایگان بهترین SPY24 را برای ویژگی‌های جامع آن توصیه می‌کنیم. این برنامه‌ها به شما امکان دسترسی آسان به عکس‌ها، ویدئوها و موقعیت دقیق هدف خود در زمان واقعی را می‌دهند. علاوه بر این، آن‌ها انواع و اقسام ویژگی‌های اضافی را ارائه می‌دهند که آن‌ها را یک گزینه عالی برای هر کسی که به دنبال نظارت بر عزیزانشان است، می‌کند. امیدواریم که این مقاله در Mobile-Tracker-Free برای شما مفید بوده باشد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا