برنامه هک گوشی و کنترل موبایلبرنامه هک و کنترل واتساپدانلود انیمیشنردیابی کنترل گوشی تلفن همراهسامانه مراقبت از خانوادهکنترل کامل تلفن همراه همسر و فرزندانکنترل گوشی اندروید از راه دورکنترل گوشی های اندرویدی از راه دورنرم افزار ردیابی رایگاننرم افزار ردیابی ردیاب گوشی و موبایلنرم افزار کنترل والدیننرم افزار هک گوشیهك كردن تلگرامهک اینستاگرامهک کنترل گوشی همسر و فرزندانهک و کنترل گوشی اندروید

بررسی برنامه اسپای۲۴: ویژگی‌ها، مزایا، معایب، قیمت و موارد دیگر

ممکن است به نظر شما نیاز باشد که چت، تراکنش‌های پولی و یا هر فعالیت دیجیتالی دیگری را که فردی بر روی تلفن همراه خود انجام می‌دهد، نظارت کنید. این کار ممکن است برای حفاظت از خانواده خود در برابر تهدیدات دیجیتالی صورت گیرد یا به منظور نظارت بر کارمندان خود جهت حفظ اطلاعات ارزشمند شرکت شما انجام شود.

به هر دلیلی باشد، یک برنامه نظارتی می‌تواند در این موارد به شما کمک کند. این مقاله درباره بررسی‌های اسپای۲۴ است، چگونگی کارایی این برنامه نظارتی و نظرات مشتریان در مورد عملکرد آن را بررسی می‌کند.

چگونه می‌توان فهمید که گوشی مورد نظر توسط پلیس شنود شده است؟

بخش ۱: اسپای۲۴چیست؟

اسپای۲۴ گزینه‌ی بسیار خوبی برای نظارت بر تبلت‌ها، کامپیوترها و تلفن‌های همراه است. این برنامه به شما اجازه می‌دهد که فعالیت‌های کودکان خود را نظارت کنید یا شکوهای خود در مورد همسرتان را برطرف کنید. از آن برای نظارت بر حفظ محرمانگی و امنیت شرکت استفاده می‌شود.

اسپای۲۴چیست؟

اسپای۲۴ یک شرکت چینی است که بسیاری از محصولات نظارتی را ارائه می‌دهد و اسپای۲۴ از جمله آخرین محصولات آن است. این برنامه کنترل والدینی برای والدین طراحی شده است تا بتوانند به راحتی به داده‌های تلفن همراه فرزندانشان دسترسی پیدا کنند. برخی از محصولات اصلی این شرکت عبارتند از:

  • ضدجاسوئی اسپای۲۴
  • اسپای۲۴ برای اندروید
  • اسپای۲۴ برای ایفون
  • اسپای۲۴ برای مک بوک
  • اسپای۲۴ برای ویندوز
  • اسپای۲۴ برای آی‌کلود
  • اسپای۲۴ برای واتساپ

این یک سکوی با کارآیی بالا است که در ۲۰۰ + کشور جهان استفاده می‌شود. این شرکت ادعا می‌کند که به ۹۷٪ رضایت مشتریان دست یافته است و بیش از ۴۰۰،۰۰۰ نفر عضو آن شده‌اند. همچنین، ضمانت بازگشت پول ۳۰ روزه را ارائه می‌دهد و به کاربران خود خدمات مشتری ۲۴/۵ را ارائه می‌کند.

این بسته، به تعدادی از ویژگی‌ها بستگی دارد که با توجه به محصولی که خریداری می‌کنید در اختیارتان قرار می‌گیرد. برخی از امکانات کلیدی آن شامل نظارت بر تماس‌ها، پیام‌های متنی، عکس‌ها، فیلم‌ها و حساب‌های رسانه‌های اجتماعی است. این پلتفرم امنیتی است که حریم خصوصی خانواده یا کارمندان شما را نقض نمی‌کند.

قسمت دوم: ویژگی‌های اسپای۲۴

با توجه به امکاناتش، اسپای۲۴ در میان برنامه‌های نظارتی مختلف جایگاه خاصی دارد. برخی از ویژگی‌های کلیدی آن به شرح زیر است:

نظارت بر برنامه‌ها. با استفاده از این برنامه، می‌توانید تمام برنامه‌های نصب شده روی تلفن هدف را پیگیری کنید، از جمله برنامه‌های اجتماعی مانند اسپای۲۴، واتساپ، فیسبوک یا اینستاگرام.

ردیابی GPS. با این ویژگی، می‌توانید در هر زمان موقعیت دقیق فرزند یا کارمندان خود را پیدا کنید. شما نه تنها می‌توانید موقعیت GPS زنده را روی نقشه مشاهده کنید، بلکه می‌توانید مکان‌های قبلی بازدید شده را هم مشاهده کنید.

پیام‌ها و فایل‌های حذف شده. این ویژگی که بسیاری از برنامه‌های جاسوسی آن را ارائه نمی‌کنند، به شما اجازه می‌دهد پیام‌های حذف شده و فایل‌های رسانه‌ای از جمله صدا یا ویدیو را مشاهده کنید.

ثبت تصاویر. با استفاده از اسپای۲۴ می‌توانید تصاویری از فعالیت‌هایی که در حال نظارت بر آن‌ها هستید، بگیرید. در صورت استفاده از دستگاه‌های اندرویدی، می‌توانید تصاویر زمان واقعی را بگیرید.

ضبط کلیدها. این ویژگی به عنوان یک کی لاکر عمل می‌کند که به شما اجازه می‌دهد تمام کلیدهای فشرده شده توسط فرد هدف روی صفحه کلید تلفن همراه را مشاهده کنید. این ویژگی به شما امکان می‌دهد نام کاربری و رمز عبور حساب‌های مختلف فرد هدف را پیدا کنید.

نظارت بر مخاطبین، تماس‌ها و پیام‌ها. با استفاده از این برنامه، می‌توانید لیست مخاطبین موجود در دستگاه هدف را به همراه تماس‌ها و پیام‌ها پیگیری کنید.

 ویژگی‌های اسپای۲۴

قسمت سوم: سازگاری اسپای۲۴

برنامه اسپای۲۴ با دستگاه‌های اندروید، دستگاه‌های ایفون و کامپیوترها سازگار است. شما می‌توانید به راحتی از این برنامه نظارتی بر روی دستگاه‌های اندرویدی با نسخه 4 و بالاتر، دستگاه‌های ایفون با نسخه iOS16+ و کامپیوترهایی با ویندوز 10، 11 و macOS یا نسخه‌های جدیدتر استفاده کنید.

علاوه بر این، برنامه نیازی به روت کردن یا جیلبریک کردن دستگاه‌های اندروید و ایفون ندارد. در وب‌سایت رسمی آن دو محصول مجزا به نام‌های اسپای۲۴ برای اندروید و اسپای۲۴ برای آیفون موجود است.

قسمت چهارم: نظر مشتریان درباره اسپای۲۴

اسپای۲۴ نظرات مثبت زیادی درباره عملکرد و خدمات پشتیبانی مشتریانش به دست آورده است. میانگین امتیاز آن ۲٫۹ است و برای اطلاعات بیشتر درباره نظرات مثبت و منفی اسپای۲۴، این بخش را مطالعه کنید.

LikeعالیمیانگینDislikeبد
98.13%9.28%10.59%

بررسی‌های مثبت:

نصب سریع و آسان. نصب این برنامه بسیار آسان است و می توانید آن را در چند دقیقه خودتان نصب کنید. حتی یک شخص بدون هیچ مهارت یا دانش فنی می تواند برنامه را در دستگاه هدف نصب و پیکربندی کند.

ویژگی های کارآمد. این برنامه بسیاری از ویژگی های قابل تحسینی را ارائه می دهد و به عنوان گزینه بهتری برای کنترل والدین استفاده می شود. ویژگی کی لاکر آن به خوبی کار می کند و ویژگی نظارت بر تاریخچه مرورگر بسیار خوب است زیرا همه چیز را حتی زمانی که گوشی در حالت شناور است، ضبط می کند.

زمان پاسخگویی خوب. بیشتر کاربران با مشکلات تجدید خودکار روبرو می شوند. اما در صورت تماس با خدمات مشتری، پاسخ سریعی دریافت می کنند و همچنین مسترد می شوند.

بررسی‌های منفی:

برداشتن هزینه های اضافی. این برنامه هزینه های اضافی را از حساب کاربر بریده و بدون اجازه آن‌ها برداشت می کند. هنگامی که به منظور حل مشکل تماس گرفته می شود، بهانه‌هایی می‌آورند و واقعیت‌ها را نادیده می‌گیرند. دیگر هزینه ها با نام سرویس دیگری در بر می گردند.

ویژگی ها کار نمی کنند. برخی از ویژگی های آن به درستی کار نمی کنند. گاهی اوقات پیام های اسنپ چت قابل خواندن نیستند یا موقعیت GPS کار نمی کند و گاهی اوقات عکسبرداری نیز متوقف می شود. پیشنهاد شده است که برنامه را حذف و مجدد نصب کنید یا تلفن را ۴ بار راه‌اندازی کنید یا زمان را به ساعت ۲۴ تغییر دهید. همه اینها خسته کننده و ناراحت کننده هستند.

دوربین کار نمی کند. پس از نصب و راه‌اندازی برنامه در دستگاه هدف، مشاهده شده است که دوربین کار نمی کند و می گوید که دوربین توسط برنامه دیگری استفاده می شود. برای حل این مشکل، باید حساب‌های SPY24 از دستگاه هدف حذف شوند.

نظر مشتریان درباره اسپای۲۴

چقدر پشتیبانی مشتری خوب است؟

این سرویس با داشتن بهترین پشتیبانی در این حوزه و زمان پاسخگویی 24 ساعته تضمین شده، به خود افتخار می کند.

بخش ۵: قیمت ها و طرح های اشتراکی اسپای۲۴ چیست؟

اسپای۲۴ برای انواع مختلف کاربران، طرح های مختلفی دارد.

بسته های اندروید

1 ماهه – 0 تومان

3 ماهه – 250 تومان

6 ماهه – 380 تومان

12 ماهه – 549 تومان

بسته های ویندوز

1 ماهه – 250 تومان

3 ماهه – 380 تومان

6 ماهه – 459 تومان

24 ساعته – 0 تومان

بسته های iOS و macOS

1 ماهه – 250 تومان

3 ماهه – 380 تومان

6 ماهه – 459 تومان

24 ساعته – 0 تومان

نظرات در مورد قیمت اسپای۲۴:

این سرویس برای محصولات و نسخه های مختلف، انواعی از طرح های اشتراکی ارائه می دهد. در هر طرح، شما با ویژگی های متفاوتی روبرو خواهید شد. همچنین نسخه آزمایشی رایگانی ارائه می دهد اگر بخواهید آن را امتحان کنید، اما ویژگی های بسیار اندکی را ارائه می دهد. طرح های آن گران نیستند، اما شما تمامی امکانات مفید را در یک محصول دریافت نخواهید کرد.

بخش ۶: مزایا و معایب اسپای۲۴

مزایا:

-قابلیت سازگاری با سیستم عامل های iPhone، Android، Windows و macOS
-پوشش تمامی پلتفرم های شبکه های اجتماعی
-پایش به صورت تمام وقت
-دسترسی به تمامی فایل های چند رسانه ای
-ارائه خدمات به زبان های مختلف
-نیازی به روت کردن یا جیلبریک نیست

-پشتبانی زبان فارسی

معایب:

-قوانین سختگیرانه

قسمت ۷: چگونه از اسپای۲۴ استفاده کنیم؟

بعد از نصب، شما می توانید به راحتی داده های فرد هدف را نظارت کنید. و در صورت بروز هر گونه مشکل، می توانید به راحتی با خدمات مشتری تماس بگیرید. برای راهنمایی شما، یک راهنمای گام به گام به شرح زیر آورده شده است:

گام ۱: ثبت نام یک حساب کاربری

با تایپ “www.spy24.io” در نوار جستجو، سایت رسمی اسپای۲۴ را پیدا کنید و با استفاده از آدرس ایمیل خود، در اسپای۲۴ وارد شوید.

ثبت نام یک حساب کاربری

گام ۲: راه اندازی ابزار

شما باید برای راه اندازی و نصب برنامه در دستگاه هدف، مطابق مراحل مربوط به محصولی که در حال خریداری آن هستید، راهنمایی های لازم را دنبال کنید.

توجه: ممکن است برای خریداری از محصول مورد نظر، باید گام های اضافی را انجام دهید؛ به عنوان مثال، اگر از اسپای۲۴ برای دستگاه های iOS استفاده می کنید، باید دستگاه هدف را با استفاده از USB و WiFi متصل کنید.

چگونه از اسپای۲۴ استفاده کنیم؟

گام ۳: دسترسی به داشبورد آنلاین

با ورود به حساب کاربری اسپای۲۴، به داشبورد خود دسترسی پیدا کرده و شروع به نظارت کنید.

دسترسی به داشبورد آنلاین

نظرات در مورد تجربه کاربری:

اپلیکیشن اسپای۲۴ بسیار آسان برای نصب و استفاده است. شما نیازی به یک کارآگاه حرفه ای برای استفاده از این اپلیکیشن ندارید، زیرا برای کار با آن هیچ گونه مهارت و دانش ویژه ای لازم نیست. نصب برنامه بر روی تلفن هدف تنها چند دقیقه طول می کشد.

قسمت ۸: سوالات متداول درباره اسپای۲۴

آیا اسپای۲۴ قابل اعتماد است؟

اسپای۲۴ یک برنامه قانونی است که به کاربران کمک می کند تا هر گونه تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر قابل سازگار را پیگیری کنند. شما می توانید از این برنامه برای کشف اینکه فرزند شما در تلفن همراه خود چه کار می کند استفاده کنید یا اگر شما برخی شکوکات دارید، می توانید از آن برای جاسوسی بر روی فعالیت های همسرتان استفاده کنید.

شما همچنین می توانید از این برنامه برای استفاده شخصی استفاده کنید که در آن می توانید متوجه شوید چه چیزی در تلفن همراه شما وجود دارد یا در صورت گم شدن آن را پیدا کنید. SPY24 PRO نیز یک برنامه قانونی است که به شما امکان می دهد بعد از آگاه کردن آنها، فرزندان زیر ۱۸ سال خود را یا کارمندان خود را نظارت کنید.

برنامه اسپای۲۴ چیست؟

اسپای۲۴ یک برنامه کنترل والدین کارآمد است که با دستگاه های iOS و Android سازگار است. این پلتفرم یک کمک بزرگ برای والدین است که نگران فعالیت های دیجیتالی فرزندان خود هستند یا می خواهند برای امور امنیتی به آنها نظارت کنند.
این برنامه به شما امکان مشاهده پیام های متنی، تماس ها، عکس ها و ویدئوهای موجود در تلفن همراه فرزند شما را می دهد. همچنین به شما در پیگیری موقعیت مکانی GPS فرزندانتان کمک می کند. SPY24 PRO نیز یک ب
رنامه کنترل والدین کارآمد است که بسته هایی از ویژگی های نظارتی را ارائه می دهد.

آیا اسپای۲۴ قابل شناسایی است؟

بعد از نصب اسپای۲۴، در مرحله تلفن همراه مقصد ظاهر نمی شود و در حالت پس زمینه عمل می کند. اما مشاهده شده است که در برخی از دستگاه های اندرویدی مانند گوشی های هواوی مخفی می شود اما در مورد سامسونگ، نماد فقط در دروازه برنامه تغییر می کند و قابل شناسایی است.
در حالی که SPY24 PRO کاملاً مخفی است در تمامی انواع دستگاه های Android و iOS که پشتیبانی می شود، پشت سر نمی گذارد هیچ نوع راهنمایی ای بنابراین فرد هدف هرگز درباره آن اطلاع نخواهد داشت.

آیا اسپای۲۴ واقعی است؟

مانند یک برنامه کنترل کارآمد، اسپای۲۴ برای استفاده ایمن است. این ۱۰۰٪ بدون ویروس است و تمام داده هایی که شما در حال نظارت بر آن هستید رمزگذاری و محافظت شده اند بنابراین نیازی به نگرانی از اینکه هر کسی می تواند بچه های شما یا اطلاعات شخصی شما را مشاهده کند ندارید.
SPY24 PRO نیز یک پلتفرم امن و ایمن برای استفاده است. تمام داده ها به داشبورد آنلاین شما رمزگذاری شده منتقل می شوند و تنها شخصی که می تواند آن را مشاهده کند، شما هستید.

برای استفاده از اسپای۲۴ بر روی اندروید چه نیازهایی وجود دارد؟

برای استفاده از این محصول اسپای۲۴، ابتدا باید به دستگاه مقصد دسترسی پیدا کنید تا برنام
ه را در یک گوشی اندرویدی نصب کنید. پس از آن، مجوز را خریداری کرده و سرویس مربوطه را فعال کنید. همچنین باید دستگاه اندروید مقصد شما باید اتصال اینترنت داشته باشد تا تمامی داده ها آپلود شوند.
برای استفاده از SPY24 PRO در یک گوشی اندرویدی، فقط باید یک بار به طور فیزیکی به گوشی دسترسی داشته باشید تا برنامه را نصب کنید و سپس پس از ورود به داشبورد خود به راحتی می توانید آن را نظارت کنید.

آیا اسپای۲۴ رایگان / معامله اسپای۲۴ یا تخفیف اسپای۲۴ وجود دارد؟

اسپای۲۴ شما را به یک آزمایش رایگان دعوت می کند که بدون خرید برنامه می توانید عملکرد آن را بررسی کنید. این بسیار کمک کننده است برای تصمیم گیری در مورد خرید این برنامه. SPY24 PRO دموی رایگانی ارائه می دهد و همچنین به شما امکان می دهد برای ثبت نام خود رایگان باشید.

نتیجه مرور اسپای۲۴

این مقاله شامل یک مرور اسپای۲۴ است، این برنامه کارآمدی است که می توانید از آن برای پیگیری تلفن همراه، تبلت یا PC استفاده کنید. محصولات مختلفی که به عموم عرضه می کند، اسپای۲۴ آخرین محصول آن است. نقدهای اسپای۲۴ نشان داده اند که برخی از ویژگی های نظارتی مهم در آن وجود ندارد و برخی از ویژگی ها به شکلی که تبلیغ می شوند کار نمی کنند. شما می توانید با SPY24 PRO که بهترین گزینه جایگزین است، همراه با ویژگی های بیشتری نسبت به SP

منبع
SPY24

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا