برنامه هک گوشی و کنترل موبایلنرم افزار هک گوشی

14 بهترین برنامه هک برای اندرید های رایگان برای سال 2020

14 بهترین برنامه هک برای Android [APK های رایگان برای سال 2020] هک گوشی
اندروید محبوب ترین سیستم عامل جهان است و پایگاه کاربری آن نیز از بسیاری از علاقه مندان به هک اخلاقی تشکیل شده است. این امر همچنین از توسعه دهندگان مختلف برای ایجاد برنامه های مفید هک اخلاقی برای Android الهام گرفته است.

برای کمک به خوانندگان ما که علاقه مند به انجام آزمایش نفوذ و پزشکی قانونی از طریق تلفن های هوشمند اندرویدی خود هستند ، لیستی از ابزارهای برتر و رایگان برای سال 2020 را تهیه کرده ایم که می تواند در دستگاه های ریشه دار و غیر ریشه آنها استفاده کند. لیست ما شامل برنامه های معروف هک Wi-Fi و تلفن مانند Hackode ، zANTI ، Shark for Root و غیره است. من همچنین پیوندهای بارگیری مربوطه را برای کمک به شما در زمینه شروع به کار فراهم کردم.

هک کردن واتساپ رایگان با این ۵ روش اکانت واتساپ قربانی خود را هک کنید؟

 14 بهترین برنامه هک برای اندرید APK های رایگان برای سال 2020
14 بهترین برنامه هک برای اندرید APK های رایگان برای سال 2020

اگر به دنبال ابزارهای مشابه برای Windows ، Linux ، macOS و iPhone هستید ، لیست های اختصاصی ما را بررسی کنید:

ابزار هک برای ویندوز ، macOS ، لینوکس
برنامه ها و ابزارهای هک آیفون

برنامه های هک کردن برای Android ریشه دار و غیر ریشه

AndroRAT
هکد
zANTI
FaceNiff
کوسه برای ریشه
Droidsheep
USB Cleaver
DroidBox
Nmap
cSploit برای آندروید
SSHDroid
Wi-Fi Kill
Kali Linux NetHunter
فینگ

سلب مسئولیت: لطفاً توجه داشته باشید که Fossbytes این لیست را فقط برای اهداف آموزشی منتشر می كند. ما از استفاده از هیچ ابزاری برای لذت بردن از اهداف غیراخلاقی پشتیبانی نمی کنیم.
14 بهترین برنامه هک برای تلفن های آندروید

 1. AndroRAT

androrat ابزار هک آندروید هک گوشی

AndroRAT مخفف Android and RAT (Remote Administrative Tools) است. این ابزار برتر هک رایگان مدت ها پیش به عنوان یک برنامه مشتری / سرور منتشر شده است. هدف این برنامه این است که سیستم Android را از راه دور کنترل کنید و اطلاعات را از آن بگیرید. این برنامه اندرویدی بلافاصله بعد از راه اندازی به عنوان سرویس اجرا می شود. بنابراین ، یک کاربر نیازی به تعامل با سرویس ندارد. این برنامه به شما امکان ایجاد اتصال سرور از طریق تماس یا پیام کوتاه را می دهد.

از ویژگی های این برنامه هک Android مفید می توان به جمع آوری اطلاعاتی مانند مخاطبین ، گزارش تماس ها ، پیام ها و مکان اشاره کرد. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد از راه دور پیام دریافتی و وضعیت تلفن را کنترل کنید ، یک تماس تلفنی برقرار کرده و متن ارسال کنید ، از دوربین عکس بگیرید ، URL را در مرورگر پیش فرض باز کنید و …

APK / لینک دانلود این برنامه هک را در اینجا پیدا کنید – AndroRAT

اخلاق-هک-دوره-مربع-آگهی

 1. هکد

ابزار اندروید hackode

دومین ورودی در لیست برنامه های برتر هک آندروید برای سال 2019 Hackode است. این یک برنامه است که در واقع مجموعه ای از چندین ابزار برای هکرهای اخلاقی ، متخصصان فناوری اطلاعات و آزمایش کنندگان نفوذ است. در برنامه ، سه ماژول وجود دارد – Reconnaissance، Scanning، Security Feed – در برنامه.

با استفاده از این برنامه ، قابلیت هایی مانند هک کردن گوگل ، SQL Injection ، MySQL Server ، Whois ، اسکن ، جستجوی DNS ، IP ، MX Records ، DNS Dif ، امنیت RSS Feed ، بهره برداری ها و غیره را بدست می آورید. این یک برنامه هک آندروید عالی برای شروع و این برای اطلاعات خصوصی شما کار نمی کند.

APK / لینک بارگیری Hackode را در اینجا پیدا کنید – Hackode

 1. zANTI هک گوشی

zANTI یک مجموعه هک Android مشهور از Zimperium است. این مجموعه نرم افزاری دارای چندین ابزار است که به طور گسترده ای برای اهداف تست نفوذ استفاده می شود. این جعبه ابزار تست نفوذ موبایل به محققان امنیتی این امکان را می دهد تا به راحتی یک شبکه را اسکن کنند. این جعبه ابزار به مدیران IT امکان می دهد تا یک محیط پیشرفته هک را برای شناسایی چندین تکنیک مخرب شبیه سازی کنند.

zANTI را می توان برنامه ای نامید که قدرت Backtrack را در دستگاه Android شما ایجاد می کند. به محض ورود به سیستم zANTI ، این شبکه کل نقشه را نشان می دهد و وب سایت های بازدید شده را به همراه کوکی های آنها بو می کشد – به لطف مسمومیت با حافظه پنهان ARP در دستگاه ها.

ماژول های مختلف در برنامه نقشه برداری شبکه ، کشف پورت ، استشمام ، دستکاری بسته ها ، DoS ، MITM و … است.

APK / لینک دانلود برنامه را از اینجا پیدا کنید – zANTI

 1. FaceNiff

برنامه FaceNiff برای آندروید

FaceNiff یک برنامه برتر هک آندروید است که به شما امکان می دهد ترافیک شبکه WiFi خود را رهگیری و بو کنید. این ابزار به طور گسترده ای برای جستجوی فیس بوک ، توییتر و سایر وب سایت های رسانه های اجتماعی با استفاده از دستگاه Android شما مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار مورد علاقه هکر کوکی ها را از شبکه Wi-Fi به سرقت می برد و به مهاجم دسترسی غیرمجاز به حساب قربانی را می دهد.

FaceNiff توسط Bartosz Ponurkiewicz – همان توسعه دهنده ای که Firesheep را برای هک Firefox روی دسک تاپ نوشت ، توسعه داده شده است.

APK / لینک بارگیری برای FaceNiff را در اینجا پیدا کنید – FaceNiff

 1. کوسه برای ریشه

کوسه برای اندروید ریشه هک گوشی

Shark for Root ابزاری پیشرفته برای کارشناسان امنیتی و هکرها است. این ابزار به عنوان یک ترافیک کنترل کننده کار می کند و در حالت اتصال Wi-Fi ، 3G و FroYo کار می کند. همچنین می توان از دستور tcpdump برای این برنامه هک رایگان برای دستگاه های اندروید ریشه دار استفاده کرد.

APK / لینک بارگیری به این برنامه امنیتی پیشرفته را در اینجا پیدا کنید – Shark For Root

 1. USB Cleaver

USB Cleaver یک برنامه هک پیشرفته است که می توانید با نصب یک تلفن هوشمند Android بر روی رایانه و اجرای فایل از root sdcard از آن استفاده کنید. با استفاده از این ابزار ، یک محقق امنیت می تواند نقاط ضعف موجود در رایانه های Windows 2000 یا بالاتر را هدف قرار داده و شناسایی کند. علاوه بر این ، می توان هکتار را اجرا کرد

APK را بی صدا بکشید و هر نوع فعالیت شبکه را پنهان کنید.

هک apk usb cleaver هک گوشی

در نهایت ، می توانید محموله ها را برای گرفتن اطلاعاتی مانند اطلاعات سیستم ، گذرواژه های مرورگر ، گذرواژه های Wifi و غیره استفاده کرده و داده ها را در داخل یک فایل ذخیره شده در sdcard ذخیره کنید.

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

 1. Droidsheep

برنامه اندروید droidsheep

Droidsheep یک برنامه هک م effectiveثر است که برای تحلیلگران امنیتی که علاقه مند به بازی با شبکه های Wi-Fi هستند ، ایجاد شده است. این برنامه توانایی ربودن نمایه های نشست وب از طریق شبکه را دارد و تقریباً با همه سرویس ها و وب سایت ها کار می کند.

وقتی برنامه Droidsheep را روشن می کنید ، به عنوان روتر عمل می کند که تمام ترافیک شبکه Wi-Fi را ردیابی و رهگیری می کند و پروفایل جلسات فعال را می گیرد. با استفاده از این برنامه ، می توان حساب های Facebook ، LinkedIn ، Twitter و سایر حساب های رسانه های اجتماعی را استشمام کرد.

DroidSheep Guard ، نسخه دیگری از برنامه ، به شناسایی ARP-Snoofing در شبکه ها ، یعنی حملات FaceNiff ، Droidsheep و سایر نرم افزارها کمک می کند.

APK / لینک دانلود برنامه Droidsheep را در اینجا پیدا کنید – Droidsheep

 1. DroidBox

android droidbox

DroidBox برنامه ای است که تجزیه و تحلیل پویا از برنامه های Android را ارائه می دهد. با استفاده از این برنامه ، می توان طیف گسترده ای از نتایج را در مورد هش برای بسته APK ، ترافیک شبکه ، پیامک و تماس تلفنی ، نشت اطلاعات از طریق کانال های مختلف و غیره دریافت کرد.

این برنامه برتر هک آندروید همچنین به شما امکان تجسم رفتار یک بسته برنامه آندروید را می دهد.

APK / لینک بارگیری به این برنامه هک رایگان تلفن را در اینجا پیدا کنید – DroidBox

همچنین بخوانید: 12 بهترین برنامه هک WiFi برای گوشی های هوشمند آندروید
 1. Nmap

nmap بر روی تلفن آندروید هک گوشی

یکی از محبوب ترین برنامه های اسکن شبکه برای دسک تاپ نیز می تواند در سیستم عامل Android استفاده شود. Nmap هم روی تلفن های روت نشده و هم روت کار می کند. اگر شما یک هکر مبتدی اندروید هستید ، این برنامه هک کردن امری ضروری است.

Nmap APK / لینک بارگیری به این برنامه هک – Nmap را پیدا کنید

اخلاق-هک-دوره-مربع-آگهی

 1. cSploit برای آندروید

cSploit ادعا می کند پیشرفته ترین و همه کاره ترین ابزار را برای یک متخصص امنیت حرفه ای ارائه می دهد. با استفاده از این برنامه هک منبع باز ، می توان شبکه محلی را نقشه برداری کرد ، منابع مختلف را اسکن کرد ، اطلاعات مربوط به سیستم عامل های میزبان را جمع آوری کرد ، حملات MITM را انجام داد ، رمزهای عبور را بویید ، و غیره تست نفوذ

csploit اندروید

cSploit را برای Android از GitHub دریافت کنید

 1. SSHDroid

sshdroid در اندروید اجرا می شود

SSHDroid یک پیاده سازی سرور SSH برای Android است که به شما امکان می دهد دستگاه Android خود را به رایانه متصل کرده و دستوراتی مانند ‘terminal’ و ‘adb shell’ را اجرا کرده و پرونده ها را ویرایش کنید. بعداً هنگامی که به یک ماشین از راه دور متصل می شوید ، امنیت بیشتری را ایجاد می کند.

این برنامه ویژگی هایی مانند احراز هویت با کلید مشترک ، لیست سفید شروع خودکار WiFi ، کنترل اعلان گسترده و غیره را فراهم می کند.

APK / لینک بارگیری این برنامه هک را در اینجا پیدا کنید – SSHDroid

 1. Wi-Fi Kill

برنامه های هک wifikill برای آندورید

Wi-Fi Kill ابزاری عالی برای هک دستگاه های روت شده اندرویدی است. اگر این دستگاه به شبکه شما متصل باشد ، می توانید با استفاده از این ابزار اتصال اینترنت را غیرفعال کنید. در حقیقت ، داده های بسته را که به دستگاه می روند ، مسدود می کند. به لطف رابط کاربری ساده ، هر کاربر تازه کار می تواند از این برنامه هک اندروید استفاده کند. با استفاده از پیوند زیر ، apk این ابزار را پیدا کنید:

APK / لینک بارگیری برنامه Wi-Fi kill را در اینجا پیدا کنید – WiFi Kill

 1. کالی لینوکس NetHunter

kali-nethunter-n5-1

Kali Linux NetHunter اولین پلت فرم تست نفوذ منبع باز برای دستگاه های Nexus مجهز به Android و OnePlus One است. این برنامه از تزریق فریم بی سیم 802.11 ، صفحه کلید HID ، تنظیمات 1 کلیک MANA Evil Access Point ، حملات BadUSB MITM پشتیبانی می کند. و غیره.

لینک دانلود به Kali Linux NetHunter را در اینجا – Kali Linux NetHunter

 1. اسکنر شبکه Fing

آنالیزور شبکه آندروید را پیدا کنید هک گوشی

این برنامه محبوب اسکنر شبکه برای آندروید توسط هکرها و متخصصان امنیتی برای کشف اینکه کدام دستگاه ها به اینترنت متصل هستند ، نقشه برداری از دستگاه ها ، تعیین خطرات امنیتی ، یافتن افراد متجاوز ، حل مشکلات شبکه و غیره استفاده می شود. با بیش از ده ابزار شبکه رایگان همراه است تا کارتان را راحت تر کنید.

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

آیا این بهترین ابزار هک کردن سال 2020 را مفید دانستید؟ از آنها استفاده کنید و نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا