برنامه هک گوشی و کنترل موبایلردیابی کنترل گوشی تلفن همراهسامانه مراقبت از خانوادهکنترل کامل تلفن همراه همسر و فرزندانکنترل گوشی اندروید از راه دورکنترل گوشی های اندرویدی از راه دورنرم افزار ردیابی رایگاننرم افزار ردیابی ردیاب گوشی و موبایلنرم افزار کنترل والدیننرم افزار هک گوشیهک کنترل گوشی همسر و فرزندانهک و کنترل گوشی اندروید

آموزش هک گوشی در 5 دقیقه اپلیکیشن Quick Support

ممکن است که تا کنون بارها کلمه هک گوشی را در سایت های مختلف دیده باشید ولی با وجود پیروی کردن از تمام مراحل آموزش باز هم نتوانسته باشید که گوشی فرد مورد نظرتان را هک کرده باشید که دلیل این موضوع هم این است که اگر قرار باشد هر نرم افزاری به راحتی بتواند برنامه های هر شرکتی مانند گوگل، واتس اپ، اینستاگرام و … را هک کند، افراد دیگر نمی توانند به این شرکت ها اعتماد کنند و اطلاعات شخصی خود را از طریق برنامه های این شرکت ها انتقال دهند.

ولی این موضوع نباید باعث شود که شما مایوس شوید چرا که تمام گوشی ها بالاخره یک راه نفوذ دارند و شما می توانید آن ها را هک کنید ولی باید راه درست و عملی را پیدا کنید. اگر از آن دسته از علاقمندان به هک گوشی های مختلف هستید ولی تا کنون با سرچ های مختلف در سایت ها هنوز نتوانسته اید برنامه ی هک واقعا عملی را پیدا کنید، به شما توصیه می شود که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

آموزش هک گوشی در چند دقیقه اپلیکیشن Quick Support

در این روش آنقدر اطلاعات دقیق گوشی فرد مقابل را خواهید دید که انگار گوشی آن شخص در گوشی شما قرار گرفته است. برای استفاده از این روش لازم است که از دو اپلیکیشن استفاده کنید که این دو اپلیکشن هم بر روی گوشی و هم بر روی آیپد قابل نصب هستند. شما هم چنین می توانید این برنامه را بر روی کامپیوتر بریزید و با استفاده از کامپیوتر خود گوشی قربانی را هک کنید. برای استفاده از این آموزش باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. نصب اپلیکیشن quick support بر روی گوشی قربانی. در این قسمت به دو نکته توجه کنید:
 • برای این که قربانی متوجه نشود، می توانید از یک فرد نزدیک به او بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.
 • برای نصب این اپلیکیشن می توانید از پلی استور، کروم و گوگل کروم استفاده کنید و برنامه را دانلود کنید.
آموزش هک گوشی در چند دقیقه اپلیکیشن Quick Support
 1. پس از فعال سازی برنامه با یک گزینه به نام Ditt ID (آیدی شما )‌ رو به رو می شوید که باید این آیدی را نگه دارید چرا که برای ادامه هک به آن نیاز خواهید داشت. به نکته زیر توجه کنید:
 • اگر که خود شما این برنامه را بر روی گوشی قربانی نصب نمی کنید و فرد دیگری این کار را برای شما انجام می دهد، می توانید از او بخواهید تا از Ditt ID اسکرین شات بگیرد و برای شما ارسال کند.
آموزش هک گوشی در 5 دقیقه اپلیکیشن Quick Support
 1. نصب اپلیکیشن team viewer بر روی گوشی خود.
 • برای دانلود این برنامه می توانید از گوگل پلی استفاده کنید.
 • در صورتی که از کامپیوتر استفاده می کنید باید این اپلیکشین را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.
نصب اپلیکیشن team viewer بر روی گوشی خود.
 1. پس از فعال سازی این اپلیکشن، از شما در قسمت partner-ID یک آیدی می خواهد که باید آیدی قسمت دوم را در این بخش وارد کنید.
 2. سپس بر روی گزینه سمت چپ که به رنگ آبی است، کلیک می کنید. اگر که بر روی این گزینه کلیک کردید ولی برنامه جلو نرفت، شک نکنید که مشکل از اینترنت است و باید منبع اینترنت خودتان را عوض کنید.
 • به طور مثال اگر به وای فای وصل بودید باید حالا وای فای خود را خاموش کنید و به اینترنت گوشی خود وصل شوید.
 1. حال بر روی گوشی قربانی یک پیام ارسال می شود که محتوای آن شامل این سوال است که آیا اجازه می دهید که گوشی شما بر روی گوشی فرد دیگری باز شود؟
 2. شما بر روی گزینه سمت راست کلیک می کنید به این معنی که اجازه ورود به گوشی را می دهید.
 3. حال گوشی طرف مقابل کاملا در گوشی شما وارد شده است و می توانید به هر جای این گوشی که خواستید، بروید و اطلاعات آن را دریافت کنید.
 4. برای خروج از برنامه می توانید بر روی گزینه فلش مانند در سمت راست، پایین برنامه کلیک کنید و سپس بر روی گزینه ضربه در کلیک کرده.

توجه توجه !

 • اولین نکته قابل توجه این است که زمانی که از برنامه خارج می شوید و بعد از ورود دوباره به برنامه team viewer، باید یک آیدی جدیدی وارد کنید که این آیدی به طور مجدد در گوشی قربانی ظاهر خواهد شد.
 • در صورتی که قربانی در حال کار با گوشی خودش باشد و شما نیز از این برنامه استفاده کنید، به طور حتم فرد قربانی متوجه هک شدن گوشی اش می شود چرا که می بیند یک سری کارها خارج از کنترل او بر روی گوشی اش در حال انجام شدن است.
 • برای استفاده از این اپلیکیشن لازم نیست که دوره های زبان برنامه نویسی را گذرانده باشید و با یک آموزش ساده می توانید از این روش برای هک کردن استفاده کنید.

موقعیت های دیگر استفاده از این اپلیکیشن

این مقاله توصیه می کند که از این اپلیکیشن ها به درستی استفاده کنید. در واقع می توانید از این اپلیکیشن ها در مواردی به جز دریافت غیر قانونی اطلاعات که همان هک کردن است نیز استفاده کنید. یکی از این موقعیت ها که می توانید به صورت قانونی از این اپلیکیشن استفاده کنید عبارت است از :

 • اگر خودتان جایی هستید و گوشیتان را نیاز دارید ولی آن را در خانه جا گذاشته اید، می توانید برنامه quick support را بر روی یک گوشی که در نزدیکتان است، نصب کنید و کد را برای یکی از اعضای خانواده تان که در خانه است بفرستید تا کد را وارد برنامه team viewer کند و شما بتوانید به راحتی از راه دور کار خود را با گوشیتان انجام دهید.

در این مقاله تلاش شده است که یک روش هک گوشی که حتی یک فرد مبتدی نیز قادر به انجام آن است را به شما آموزش داده شود. شما با استفاده از این اپلیکشن تنها در عرض 5 دقیقه با در دست داشتن گوشی قربانی می توانید گوشی او را هک کنید و او را در تمام موقعیت های مختلف تحت کنترل خود قرار دهید. این مقاله توصیه نمی کند که از این روش ها استفاده کنید چون اگر فرد قربانی متوجه شود که شما گوشی او را هک کرده اید، می تواند از شما شکایت کند.

هک گوشی از راه دور شامل نفوذ به چه بخش هایی می شود؟

همان طور که می دانید، هک و نفوذ به موبایل شما توسط شخص ثالثی انجام می شود که می تواند اهداف مختلفی داشته باشد. فرد هکر با هدف خاصی که دارد به بخش های مختلفی از تلفن همراه شما نفوذ پیدا کرده و به اطلاعاتی که شامل حریم خصوصی شما می باشد دسترسی پیدا می کند.

بیشترین گزارشاتی که از هک گوشی به دست آمده است، شامل هک تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی است اما گاهی اوقات برخی هکرها اهدافی بالاتر از دسترسی به اطلاعات حساب شبکه های اجتماعی شما داشته و با ترفندهای خاصی اقدام به هک گوشی موبایل شما می کنند.

با هک دستگاه، تمام اپلیکیشن ها و اطلاعاتی که در گوشی شما وجود دارد در خطر افتاده و تنها شبکه های اجتماعی نیستند که در دسترسی هکر قرار می گیرند، بلکه اطلاعاتی همچون مخاطبین، پیامک ها و عکس و فیلم های گالری تان نیز در اختیار هکر قرار می گیرد. به همین علت اگر بخواهیم هک گوشی را درجه بندی کنیم، بایستی در ابتدا هک برنامه های موجود در یک تلفن همراه را در نظر گرفته و سپس به هک دستگاه بپردازیم.

هک دستگاه تلفن همراه بسیار سخت تر و پیچیده تر از اپلیکیشن هاست و اگر به نکات امنیتی به خصوص نکاتی که در زمینه نصب و استفاده از برنامه های غیرمعتبر وجود دارد توجه نکنید، شخص هکر به راحتی می تواند با ایجاد یک تروجان و مخفی سازی آن در قالب یک اپلیکیشن، به اطلاعات دستگاه شما دسترسی پیدا کرده و شما را هک کند.

اسپای۲۴ برنامه: برنامه‌ای کامل برای نظارت بر تلفن همراه

با رشد روزافزون تکنولوژی و استفاده گسترده از تلفن همراه‌ها، نیاز به نظارت و کنترل بر فعالیت‌ها و اطلاعات موجود در دستگاه‌های همراه بسیار احساس می‌شود. در این راستا، اسپای۲۴ برنامه یکی از برنامه‌های کارآمد و قدرتمند در زمینه نظارت و کنترل تلفن همراه است که به شما امکان می‌دهد فعالیت‌ها، پیامک‌ها، تماس‌ها و حتی مکان تلفن همراه را مانیتورینگ کنید.

اسپای۲۴ برنامه: برنامه‌ای کامل برای نظارت بر تلفن همراه

ویژگی‌های اسپای۲۴ برنامه

اسپای۲۴ برنامه با داشتن ویژگی‌ها و قابلیت‌های برتر، یکی از بهترین برنامه‌های نظارت تلفن همراه است. این برنامه شامل موارد زیر می‌شود:

1. ردیابی مکان

با استفاده از اسپای۲۴ برنامه، می‌توانید به راحتی مکان دقیق تلفن همراه را ردیابی کنید. این ویژگی مفیدی است که به شما امکان می‌دهد موقعیت جغرافیایی دقیق فرد را بدون اطلاع او بررسی کنید.

2. مانیتورینگ تماس‌ها

اسپای۲۴ به شما امکان می‌دهد تا تماس‌های دریافتی و ارسالی را بررسی کنید. شما می‌توانید شماره تماس‌ها، مدت زمان تماس‌ها و حتی تماس‌ها را ضبط کنید و بررسی کنید.

3. پیامک خواندن

با استفاده از اسپای۲۴ برنامه، می‌توانید پیامک‌های دریافتی و ارسالی را بخوانید و محتوای آن‌ها را بررسی کنید. همچنین، به تمام پیامک‌های محافظت شده نیز دسترسی خواهید داشت.

4. نظارت بر برنامه‌ها و رسانه‌های اجتماعی

اسپای۲۴ برنامه به شما امکان می‌دهد تا فعالیت‌ها در برنامه‌ها و رسانه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ را مانیتورینگ کنید. شما می‌توانید پیام‌ها، عکس‌ها و ویدئوهای ارسالی و دریافتی را بررسی کنید.

چگونگی نصب و راه اندازی اسپای۲۴ برنامه

برای نصب و راه اندازی اسپای۲۴ برنامه، شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

برای نصب و راه اندازی اسپای۲۴ برنامه، شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا باید از سایت رسمی اسپای۲۴ به آدرس https://spy24.io فایل نصب برنامه را دانلود کنید.
 2. پس از دانلود، فایل APK را روی تلفن همراه مورد نظر نصب کنید.
 3. باز کردن برنامه و ورود به حساب کاربری خود یا ایجاد یک حساب کاربری جدید.
 4. اجازه دهید اسپای۲۴ برنامه راه اندازی شود و به تمام مجوزهای مورد نیاز دسترسی پیدا کند.
 5. بعد از راه اندازی کامل، شما می‌توانید با استفاده از پنل کنترل اسپای۲۴ به فعالیت‌ها و اطلاعات تلفن همراه دسترسی پیدا کنید.
منبع
01spy

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا