ردیابی کنترل گوشی تلفن همراهسامانه مراقبت از خانوادهکنترل کامل تلفن همراه همسر و فرزندانکنترل گوشی اندروید از راه دورکنترل گوشی های اندرویدی از راه دورنرم افزار ردیابی رایگاننرم افزار ردیابی ردیاب گوشی و موبایلنرم افزار کنترل والدیننرم افزار هک گوشیهک کنترل گوشی همسر و فرزندانهک و کنترل گوشی اندروید

پیدا کردن موقعیت مکانی با شماره موبایل

آیا میتوان با استفاده شماره تلفن افراد موقعیتشان را پیدا کرد؟ شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواید موقعیت مکانی یکی از اقوام و یا دوستانتان را پیدا کنید و یا بخواهید از موقعیت مکانی شخصی که مزاحم تلفنی شما شده است را پیدا کنید اما فقط به شماره تلفن آن شخص دسترسی دارید،‌ در این موقعیت چه باید بکنید؟ اما آیا ردیابی افراد از طریق شماره موبایل امکان پذیر است؟ با ما همراه باشید. پیدا کردن موقعیت مکانی با شماره موبایل:

ردیابی شماره موبایل و پيدا كردن لوكيشن

ممکن است تا به حال به دنبال برنامه ای بوده اید تا بخواهید از طریق شماره تلفن افراد به موقعیت مکانی آنها دسترسی داشته باشید و بتوانید از مکان دقیق آنها مطلع شوید؛ حتما تا به الان در این مورد در اینترنت نیز جستجو کرده اید و هیچ نتیجه ای نگرفته اید؛‌ باید به این نکته توجه داشته باشیم که هیچ برنامه ای تحت عنوان پیدا کردن لوکیشن افراد با شماره موبایلشان وجود ندارد! دسترسی به موقعیت مکانی افراد تنها در صورتی امکان پذیر است که خود شخص این اجازه را صادر کند و از با روشن کردن GPS موبایل خود، به شما این اجازه را بدهد.

پس باید بدانید که هیچ برنامه ای و هیچ روشی برای دسترسی به موقعیت مکانی افراد از طریق شماره تلفن آنها وجود ندارد. اگر در اینترنت و در فضای مجازی با برنامه هایی با چنین عنوان هایی برخورد کردید از نصب این اپلیکیشن ها و ورود به اینگونه سایت ها خودداری کنید چرا که امکان سرقت اطلاعات شخصی شما وجود دارد.

پیدا کردن موقعیت مکانی با شماره موبایل
پیدا کردن موقعیت مکانی با شماره موبایل

اما اگر از دسته افرادی هستید که نگران اطرافیان خود هستید و می‌خواهید از رفت و آمد آنها و موقعیت لحظه ای و دقیق آنها مطلع شوید ادامه این مطلب را از دست ندهید؛ در ادامه به معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای دسترسی به موقعیت مکانی افراد می پردازیم.

اپلیکیشن های ردیابی موقعیت مکانی افراد

همانطور که پیشتر گفته شد؛‌ هیچ گونه روشی برای پیدا کردن موقعیت مکانی افراد با شماره تلفن وجود ندارد اما روش ها و برنامه هایی وجود دارد که با کسب مجوز از هر دو کاربر، اجازه دسترسی به موقعیت مکانی آنها را می‌دهد. اگر می‌خواهید اپلیکیشنی در گوشی خود نصب کنید و با استفاده از آن به موقعیت مکانی دوستان یا اعضای خانواده خود دسترسی داشته باشید و از مکان فعلی یکدیگر باخبر شوید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

نرم افزار موقعیت یابی پیجو (Peyjoo)

آیا نگران رفت و آمد فرزند و یا یکی دیگر از اعضای خانواده خود هستید؟ آیا می خواهید رفت و آمد والدین پیر خود را کنترل کنید و یا از گم شدن یا دزدیده شدن عزیزان خود احساس خطر می کنید؟ نرم افزار پیجو راه حلی برای این ترس ها و نگرانی هاست! برای دسترسی به موقعیت شخص مورد نظر می‌بایست برنامه را بر روی گوشی خود و فردی که می خواهید به موقعیت مکانی اش دسترسی داشته باشید نصب کنید. 

پس از نصب و انجام دادن تنظیمات میتوانید هر موقع که خواستید از طریق پیامک به موقعیت مکانی دقیق شخص مورد نظر دسترسی داشته باشید.

قابلیت های اپلیکیشن پیجو

 1. تشخیص خودکار آدرس ها
 2. امکان مکان یابی لحظه ای با ارسال پیامک
 3. ارائه گزارش دقیق از مکان یابی های خروجی و ورودی

اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه می‌بایست هر دو گوشی این برنامه را نصب کنند و آن را فعال نمایند.

اپلیکیشن پیدا کردن موقعیت مکانی اعضای خانواده SPY24

اپلیکیشن SPY24 برای پیدا کردن فوری موقعیت مکانی طراحی شده است و این اجازه را به شما می‌دهد که موقعیت مکانی افراد را با استفاده از GPS مشاهده کنید. لازم به ذکر است که با نصب این اپلیکیشن قادر خواهید بود مکان خود را به راحتی برای دوستان و یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید و آنها را از محلی که در آن حضور دارید با خبر کنید. همچنین می‌توانید از موقعیت مکانی آن اشخاص نیز با خبر شوید.

برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام نیست و میتوانید با خیال راحت وارد شوید و استفاده کنید. همچنین لازم به ذکر است که فقط کسانی میتوانند از موقعیت مکانی شما آگاه شوند که خودتان هنگام اشتراک گذاری موقعیت مکانی آنها را انتخاب کرده باشید. یکی دیگر از مزایا این اپلیکیشن این است که برای تامین امنیت بیشتر پس از مدتی اطلاعات شما از بین رفته و قابل دسترسی نخواهد بود.

قابلیت های اپلیکیشن SPY24

 1. قابل استفاده بودن برنامه در هرجا و هر مکان در صورت دسترسی به اینترنت و GPS
 2. به اشتراک گذاری مکان به صورت آنلاین و لحظه ای
 3. امکان به اشتراک گذاری لوکیشن با اشخاص دلخواه
 4. کاربرد آسان و بدون نیاز به ثبت نام

این برنامه نیز همانند برنامه پیچو می‌بایست بر روی هر دو تلفن همراه نصب شود و با شماره تلفن همراه قابل ردیابی نخواهد بود.

سایت رسمی SPY24

اپلیکیشن پیدا کردن موقعیت مکانی دوستان (Find My Friends)

نرم افزار پیدا کردن موقعیت مکانی دوستان یا همان Find My Friends یک نرم افزار فوق العاده و قدرتمند برای اطلاع از مکان دقیق دوستان و آشنایان میباشد. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید با دوستان و آشنایان خود تشکیل یک گروه دهید و در گروه از لوکیشن یکدیگر با خبر شوید و مکان و لوکیشن دقیق هر فرد را بر روی نقشه مشاهده کنید. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید موقعیت مکانی هر فرد را بر روی نقشه مشاهده کنید همچنین می توانید زمانی که دوستتان به مکان خاصی رسید اعلان مربوط به رسیدن او را دریافت کنید!

‏نرم افزار اندروید Find My Friends به شما اجازه میدهد با دوستانتان در هر گروه چت کنید و با یکدیگر در ارتباط باشید. با مشاهده لوکیشن هر فرد در هر لحظه می توانید زمان رسیدن هر فرد به هر مکان را متوجه شوید و در صورت گم شدن هر فرد میتوانید از روی نقشه او را راهنمایی کنید تا به مقصد برسد.

قابلیت های اپلیکیشن Find My Friends

 1. پیدا کردن دوستان به صورت دقیق از روی نقشه
 2. اطلاع از مکان دوستان و آشنایان
 3. تخمین زمان رسیدن هر فرد به مکان مشخص شده بر روی نقشه
 4. امکان گفت و گو کردن در گروه
 5.  نمایش موقعیت مکانی افراد روی نقشه 
 6. و…

برای استفاده از این اپلیکیشن جامع و کاربردی باید این برنامه را روی گوشی خود و افرادی که میخواهید به موقعیت مکانی آنها دسترسی داشته باشید نصب کنید.

اپلیکیشن یافتن موقعیت مکانی Life360 Family Locator

این اپلیکیشن رایگان به شما این اجازه را می دهد که موقعیت مکانی اشخاص را به صورت زنده و لحظه ای ردیابی کنید. یکی از بهترین قابلیت هایی که در این اپلیکیشن قدرتمند وجود دارد این است که به کاربر این امکان می دهد از ورود یک نفر به یک موقعیت از قبل تعریف شده مثل خانه یا مدرسه آگاه شوند. به این ترتیب شما لازم نیست دائما موقعیت شخص مورد نظر را چک کنید

یکی دیگر از قابلیت های کاربردی این اپلیکیشن دارا بودن یک تاریخچه کامل از آخرین موقعیت های مکانی است که این قابلیت برای سرپرست های خانواده بسیار مفید است. همچنین می توان از این اپلیکیشن برای ارسال پیام میان اعضای خانواده استفاده کرد.

همچنین لازم به ذکر است که این اپلیکیشن قدرتمند کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه برای استفاده از آن نیست؛ اما اگر نسخه حرفه ای تر یا همان پریمیوم را بخواهید می بایست ماهانه 5 دلار را پرداخت کنید.

قابلیت های اپلیکیشن Life360 Family Locator 

 1. رایگان بودن نرم افزار
 2. امکان ارسال پیام به اعضای خانواده
 3. تعریف مکان های خاص
 4. ارسال پیام در صورت ورود به مکان های خاص

اپلیکیشن ردیابی موقعیت مکانی Sprint Family Wall

Sprint Family Wall یکی دیگر از اپلیکیشن های مفید و کاربردی است که می‌توانید از این اپلیکیشن برای ردیابی موقعیت مکانی افراد استفاده کنید. در این اپلیکیشن امکان نامگذاری مکان های مختلف وجود دارد و شما می‌توانید مکان های خاص و دلخواه خود را نامگذاری کنید. همچنین در این اپلیکیشن می توانید مکان هایی را به عنوان مکان ممنوعه مشخص کنید تا در صورتی که شخص از این مناطق عبور کرد هشداری برای شما و او ارسال شود و به او یادآوری می‌کند که وارد محیط ممنوعه شده است.

این برنامه را میتوان یکی از کامل ترین برنامه های ردیابی شناخت اما تنها مسئله ای که وجود دارد رایگان نبودن این برنامه می‌باشد!  این برنامه در ابتدا 15 روز مهلت تست را  در اختیار کاربر قرار می دهد و پس از آن کاربر می‌بایست در هر ماه هزینه‌ای در حدود 3 دلار را برای استفاده از این اپلیکیشن بپردازد. 

قابلیت های اپلیکیشن Sprint Family Wall

 1. امکان نام گذاری مکان های خاص
 2. قابلیت ممنوع کردن برخی مکان ها
 3. اعلام هشدار در صورت وارد شدن در منطقه ممنوعه

در انتها لازم است مجددا به این نکته اشاره کنیم که هیچ روش و برنامه ای تحت عنوان پیدا کردن موقعیت افراد با شماره تلفن وجود ندارد و چنین چیزی امکان پذیر نیست. تنها روش های موجود برای پیدا کردن موقعیت مکانی افراد از طریق برنامه های فوق و یا سایر برنامه ها می‌باشد که در این برنامه ها و برنامه های مشابه می‌بایست GPS هر دو دستگاه روشن بوده و هر دوی آنها برنامه را نصب کنند. 

آیا تجربه استفاده از برنامه های ردیابی را داشته اید؟‌ چه برنامه های دیگری را می‌شناسید؟ نظر شما در مورد ردیابی موقعیت و اینگونه برنامه ها چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ

ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ یکی از امکاناتی است که گوگل در به روز رسانی های اخیر، در اختیار کاربران خود قرار داده است. یکی از این ویژگی ها که با استقبال زیاد استفاده کنندگان روبرو شده، وجود امکان ردیابی کردن لوکیشن (موقعیت مکانی) افراد می باشد. کاربرد اصلی این امکان برای زمان هایی است که شما منتظر کسی از دوستان، آشنایان و یا اعضای خانواده خود هستید، ولی او تاخیر داشته است؛ در چنین شرایطی شما می توانید موقعیت دقیق او را از طریق گوگل مپ یا همان نقشه گوگل، به صورت لحظه ای مشاهده کنید. البته در این مورد شما نباید نگران حریم خصوصی خودتان باشید، چرا که شما به عنوان کاربر گوگل میتوانید مشخص کنید که موقعیت شما تا چه فاصله ای و برای چه افرادی قابل مشاهده باشد. در ضمن شما می توانید در موارد خاص موقعیت خود را به صورت زمان بندی شده در اختیار سایرین قرار دهید و در هر زمان که خواستید این امکان را لغو کنید. در ادامه این مطلب از پونه مدیا قصد داریم در خصوص موضوع ردیابی شماره موبایل از طریق گوگل مپ بیشتر بحث کنیم، پس با ما همراه باشید.

چطور توسط شماره موبایل افراد موقعیت شان را پیدا کنیم

چطور توسط شماره موبایل افراد موقعیت شان را پیدا کنیم سوالی است که همه افراد علاقمند بعد از مطلع شدن از نحوه عملکرد این سرویس میپرسند، به خصوص افرادی که در روز باید قرارهای ملاقاتی فروانی داشته باشند و استفاده از این امکانات باعث پیشروی بهتر کارهایشان خواهد شد. نحوه استفاده از ردیابی شماره موبایل با گوگل مپ به صورت زیر می باشد:

 • برای دسترسی ابتدا باید منوی کشویی داخل برنامه Google maps را باز کنید.
 • در این مرحله شما با سیاستهایی مربوط به موقعیت مکانی خود و قرار دادن این اطلاعات در اختیار گوگل موافقت میکنید.
 • در مرحله بعد شما باید GPS یا همان موقعیت مکانی مربوط به گوشی (یا هر ابزار دیگر خود مانند تبلت و…) را روشن کنید.
 • در این مرحله یک لینک که حاوی موقعیت مکانی شما است در اختیارتان قرار میگیرد و می توانید آن را از طریق مختلف برای کسانی که میخواهید ارسال کنید.
 • فردی که لینک ارسال شده توسط شما را دریافت کرده است می تواند روی آن کلیک کند و موقعیت مکانی‌تان را به صورت لحظه ای مشاهده کند.
 • در صورتی که قصد استفاده از موقعیت مکانی افراد را دارید، علاوه بر دریافت لینک شما می توانید به حساب کاربری گوگل آنها مراجعه کنید و از قسمت google maps به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

نکاتی که در پایان این قسمت باید به یاد داشته باشید عبارتند از:

 • زمانی که بر روی موقعیت مکانی یک شخص کلیک میکنید تمامی مسیر ها و زمان رسیدن به مقصد به شما نمایش داده خواهد شد.
 • داشتن حالات مختلف به شما کمک میکند که وضعیت موقعیت مکانی خود را تا جای ممکن به صورت خصوصی نگه دارید، به عنوان مثال شما می توانید تنظیمات اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود را به گونه ای انجام دهید که هرگاه فرد مورد نظرتان به مقصد رسید، لوکیشن شما حذف گردد.
 • این قابلیت بسیار مفید به شما کمک میکند که گردهمایی های گروهی را به صورت منسجم تر و بهتر برگزار کنید.

مشاهده موقعیت دوستان در گوگل مپ

مشاهده موقعیت دوستان در گوگل مپ به شما این امکان را می دهد که با تعیین حریم خصوص مربوط به خود و یا دوستانتان، از موقعیت مکانی آنها با خبر شوید و همین موضوع باعث شده که برای ردیابی کودکان و افراد سالمند کاربرد زیادی داشته باشد. همچنین شما از طریق این موقعیت مکانی خود را در سفر های طولانی به اشتراک بگذارید تا به این صورت اگر در قسمتی از مسیر مشکلی پیش آمد، سابقه مسیری که رفتید در حساب کاربری گوگل شما موجود باشد و حتی عده ای دوستان شما (که خودتان انتخاب میکنید چه کسانی) می توانند عکسهایی که از مکان های مختلف گرفته اید را ببینند و بدانند که چه زمانی به مقصد خواهید رسید. در ضمن شما در هر زمان که خواستید می توانید اطلاعات مکانی یا همان Location  خود را از دید بقیه پنهان کنید.

ردیابی موقعیت افراد از طریق شماره موبایل

آیا ردیابی موقعیت افراد از طریق شماره موبایل امکان پذیر است؟

آیا واقعا برنامه ای وجود دارد که شما با یک شماره موبایل افراد گوناگون را ردیابی کنید؟

آیا ادعای بعضی از سایت های تبلیغاتی در مورد روش های ردیابی با استفاده از روشی که مثلا ادعا می کنند، حقیقت دارد؟

اما … شما در مورد تکنولوژی های ردیابی چه می دانید؟

اگر در اینترنت به دنبال برنامه ای هستید که توسط آن بتوانید شماره موبایل افراد دیگر را ردیابی کنید ۱۰۰ درصد با سایت های مختلف و با متن های وسوسه انگیز زیر روبرو خواهید شد ..ردیابی افراد از طریق شماره موبایل، برنامه شماره یاب، ردیابی موبایل از طریق شماره، ردیابی موبایل و سیم کارت، ردیابی با شماره تلفن، ردیابی مخفی افراد از روی شماره موبایل، ردیابی افراد با شماره موبایل، برنامه ردیابی افراد بدون نصب روی گوشی طرف مقابل، برنامه ردیاب شماره موبایل، ردیابی محل سکونت شماره موبایل و تلفن، ردیابی با شماره تلفن با نرم افزار فارسی، نرم افزار ردیابی افراد از روی شماره موبایل، پیدا کردن افراد با شماره موبایل، آموزش پیدا کردن مکان افراد با شماره موبایل، دانلود نرم افزار ردیابی شماره موبایل بدون نصب در گوشی طرف مقابل و هزاااااااااران سایت و عنوان های جورواجور دیگر …

با استفاده تمام افراد دنیا از گوشی های هوشمند، موجی از تبلیغات های گسترده در مورد ردیابی با استفاده از شماره موبایل بسیار فراگیر شده است و کلاه برداران زیادی به دنبال سودجویی های خود در این بازار داغ هستند، در این مقاله سعی داریم شما را با هر آنچه که باید درباره ردیابی شماره موبایل بدانید آشنا کنیم تا در دام اشخاص سودجو و کلاهبردار نیفتید.

در میان تمام تبلیغات های گسترده ای که برای ردیابی موقعیت افراد از طریق شماره موبایل می شود، رایج ترین آنها این است که با یک سرویس آنلاین و یا آفلاین و یا با یک برنامه (اپلیکیشن) ادعا می‌کنند که می توانند با دریافت شماره موبایل، مکان فعلی صاحب شماره را به راحتی پیدا کنند؟!!!!! ولی آیا ردیابی موقعیت افراد از طریق شماره موبایل واقعیت دارد؟

اگر می خواهید بصورت کامل به عمق این موضوع پی ببرید، ابتدا باید درباره تکنولوژی های ردیابی موبایل توضیحاتی بدهیم، درحال حاضر دو نوع تکنولوژی در دنیا برای ردیابی شماره موبایل وجود دارد که یکی بر پایه مکان یاب GPS بوده و دیگری وابسته به شبکه اپراتورهای ارائه دهنده سیم کارت (ارتباطات سیار) است.

مکان یاب (GPS) چیست و چگونه می تواند ردیابی کند؟

مکان یاب (GPS) یا سامانه موقعیت یابی جهانی یک تکنولوژی‌ است که در آن ماهواره‌هایی که همیشه در مدار مشخصی حرکت می‌کنند، سیگنال هایی را بصورت پیوسته و مداوم به سمت زمین ارسال می کنند. موقعیت ماهواره ها به شکلی است که در هر سطحی از زمین حداقل ۴ ماهواره بر روی سرمان قرار گرفته است.

گوشی ها با داشتن یک چیپ سخت افزاری مخصوص این سامانه، سیگنال‌ها را دریافت کرده و از آنجایی که سه پارامتر مکان ارسال، مکان دریافت و فاصله همیشه به یکدیگر بستگی دارند، می توانند با در دست داشتن مکان ماهواره و فاصله (که از داده های موجود در سیگنال ها محاسبه می شوند)، مکان ما را مشخص کند.

همانطور که فهمیدید مکان یابی از طریق GPS به شبکه موبایل یا شماره موبایل هرگز بستگی ندارد و هر دستگاه گیرنده سیگنال می تواند آن را بفهمد اما اصلا امکان فهمیدن موقعیت یک دستگاه دیگر تا زمانی که آن دستگاه خود موقعیتش را به ما ندهد وجود ندارد.

در گوشی های هوشمند هم وضع به همین منوال است.. تا وقتی که برنامه ای اطلاعات مکانی GPS اش را به کسی ارسال نکند موقعیتش از این طریق مخفی خواهد ماند. این برنامه ها اغلب (نه همیشه) در دسته برنامه های شنود یا جاسوسی قرار دارند که استفاده از آن ها مستلزم نصبشان بر روی گوشی هدف است.

در نتیجه مطمئن باشید با در دست داشتن شماره موبایل، امکان ردیابی از طریق GPS گوشی فرد، به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

موقعیت یابی رادیو‌یی (سیم کارت) یک گوشی موبایل

در این تکنولوژی ما شاهد نوع متفاوتی از ردیابی هستیم که کاملاً وابسته به سیم کارت و اپراتور ارائه دهنده است و به دیگر تکنولوژی ها نظیر GPS و … وابسته نیست. در موقعیت یابی رادیویی (سیم کارت)، سیگنال های ارسال شده از یک منبع توسط حداقل دو دریافت کننده (دکل های مخابراتی یا اپراتورها) آنالیز گشته و نتایجی ارائه می شود.

یکی از این روش ها موقعیت یابی هزلولی است که با توجه به تاخیر (TDOA) بین دریافت سیگنال توسط دو دکل از یک منبع (گوشی) و محاسبه فاصله هر کدام از آن ها با منبع سیگنال ها، یک هزلول بدست می آید. با وجود سه دکل، مختصات X (طول) و Y (عرض) جغرافیایی گوشی و با وجود دکل چهارم مختصات Z (ارتفاع) اش هم بدست می آید. با توجه به وجود تعداد زیادی دکل، مختصات پیدا شده دقیق تر هم به دست خواهد آمد.

اما نکته جالب اینجاست که همه این محاسبات و اطلاعات خام پیش از ردیابی توسط اپراتورها و ارائه دهندگان شبکه موبایل انجام می‌شود. یعنی این نتایج تنها با درخواست مراجع قضایی و یا نیروهای امنیتی از جمله پلیس و … تحویلشان داده می شود؛ پس چطور در این تبلیغات های دروغین ادعا می کنند که به این اطلاعات فوق محرمانه دسترسی دارند؟!

پس خیالتان از این بابت راحت باشد چون بدون تایید مراجع قضایی و پلیس، اپراتورها اطلاعات مکانی شماره موبایل را در اختیار هیچ شخص یا شرکت ثالثی قرار نخواهند داد.

در پس پرده این تبلیغات ها و برنامه های هک چه چیز وجود دارد؟

باید گفت که در پس این ادعاهای واهی هیچ چیز قرار ندارد و اغلب این تبلیغ کننده ها که چنین محصولات و امکانات اغلب جاسوسی را به فروش می گذارند پس از دریافت پول از شما در بهترین حالت هیچ برنامه‌ای را تحویلتان نخواهند داد.

اوج فاجعه در این ماجرا این است که این تبلیغ کننده ها پس از دریافت پول، در اکثر سناریو‌ها علاوه بر اینکه پول مفتی به جیب خواهند، حتی ممکن است به خود شما نیز آسیب برسانند. فرض کنید این اشخاص به عنوان یک برنامه هک کننده، برنامه ای را به شما بدهند که این برنامه نه تنها کاری نمی کند، بلکه ممکن است اطلاعات خود شما را هم به سرقت ببرد. اطلاعات حساسی از جمله رمز‌های عبور، تصاویر و فایل های شخصی، اطلاعات حساب های بانکی و … حتی ممکن است پا را فراتر بگذارند و به سیستم عامل شما هم آسیب برسانند.

توصیه ما این است که اصلا به این سایت ها و تبلیغ ها اعتماد نکنید چون اگر پولتان را به چنین اشخاصی بدهید نه تنها پولتان را در مقابل هیچ باخته اید بلکه امنیت اطلاعات خود را هم در خطر انداخته اید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا